عجله در اجرای محتویات توافق به صلاح نظام و مملکت نیست/ با قدرت پای شروط 9 گانه رهبری ایستاده ایم
+ پ -
عجله در اجرای محتویات توافق به صلاح نظام و مملکت نیست/ با قدرت پای شروط ۹ گانه رهبری ایستاده ایم

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: متاسفانه دولت به راهبردهای تعیین شده رهبری توجه چندانی نمی کند و در بحث برجام نیز عجله بسیاری از طرف دیپلماسی ایران می بینیم که به صلاح کشور نمی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  راه دانا؛ حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در رابطه با اجرای مفاد برجام توسط مسئولین دولتی گفت: متاسفانه دولت به راهبردهای تعیین شده رهبری توجه چندانی نمی کند که نمونه آن را در اقتصاد مقاومتی می بینیم که با وجود تاکیدات رهبر معظم انقلاب اقدامات لازم انجام نشد و در بحث برجام نیز عجله بسیاری از طرف دیپلماسی ایران می بینیم.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: یکی از مواردی که دولت عجله می کند این است که محتویات توافق را بدون توجه به تبیین های لازم انجام می دهیم و این کار به صلاح نظام و اقتدار مملکت ما نیست و این باعث افزایش جسارت دشمن خواهد شد.

وی ابراز کرد: با بیشتر شدن جرات دشمنان ایران، به این باور می رسند که ما به هر قیمتی به دنبال اجرایی شدن برجام هستیم لذا منگنه های بیشتر علیه ایران ایجاد می کنند که برون رفت از آنها هزینه بر و مشکل ساز خواهد بود.

حجت الاسلام زارع زاده تاکید کرد: ما باید صبر کنیم تا در توافق تضمین های قطعی و صددرصد را در راستای اجرایی شدن برجام و به ویژه رفع تحریم ها که جزیی از خطوط قرمز نظام است، داشته باشیم و تا لغو کامل تحریم ها صورت نگیرد، هیچ حرکتی از سوی ما معقول و پذیرفته شده نیست.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند که ما با قدرت پای اجرای شروط ۹ گانه رهبری ایستاده ایم و عقب نشینی نمی کنیم چرا که روحیه دشمن به گونه ای است که اگر عقب نشینی کنیم باعث جسارت و جرات او خواهد شد اما اگر مقاومت کنیم، قطعا همسو و همراه می شود و عجله اصلا به مصلحت ما نیست.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff