ظرفیت ها و پتانسیل میناب در جهت جذب گردشگران موثر است
+ پ -
ظرفیت ها و پتانسیل میناب در جهت جذب گردشگران موثر است

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه ظرفیت ها و پتانسیل میناب در جهت جذب گردشگران موثر است ،گفت: برای ایجاد فضای مناسب جهت جذب گردشگران تمامی نکات ضعف ها بازبینی و در جهت تقویت نکات قوت با فکر های تازه و بدیع تلاش شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،پاکدامن معاون استاندار هرمزگان ضمن تبریک از مشارکت و حضور حداکثری ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات ۷ اسفند گفت: ۷ اسفند سال ۹۴ بعنوان یک روز تاریخی و برگی زرین از حماسه حضور ملت ایران در تاریخ ضبط و ثبت شد و مایه مباهات و افتخار انقلاب اسلامی ایران می باشد و این مهم نیز با حضور با صلابت مردم بزرگوار محقق شد.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، حضور حداکثری مردم در روز ۷ اسفند در پای صندوق های رای و به فرجام رسیدن برجام از مهمترین این رخدادها سال ۹۴ برشمرد و افزود:  بایستی با تلاش و همت مسئولان پایان سالی نیک را برای شهروندان خوب  مینابی سرشار از امید و نشاط فراهم شود.

 

پاکدامن در ادامه تمام دستگاههای اجرایی و خدماتی شهرستان میناب برای فراهم آوردن امکانات و خدماتی مناسب برای شهروندان خوب میناب و سایر مهمانان بزرگوار از سراسر نقاط ایران خواستار شد و بیان کرد:  این اقدام مستلزم همدلی و همراهی همه دستگاهها می باشد.

 

 

وی شهرستان میناب را دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی در حوزه های مختلف گردشگری ، تاریخی ، طبیعی و اقتصادی دانست و افزود: این پتانسیل ها زمینه و فرصت مناسبی برای معرفی و شناساندن جاذبه های در نوع خود به مردم و گردشگران است.

 

 

فرماندار ویژه میناب در ادامه خواستار اتخاذ تمهیدات ویژه همه دستگاهها بویژه مراکز درمانی و بهداشتی ، دستگاههای امدادی و خدماتی و دستگاههای امنیتی و نظارتی در امر فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آغاز سالی نو همراه با رضایت خاطر شهروندان ، شد.

 

 

معاون استاندار هرمزگان ایجاد مراکز راهنمای گردشگران در مبادی ورودی و خروجی شهرستان ، کشیک ویژه واحدهای صنفی و خدماتی ، اجرای طرح تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها در روزهای پایانی سال ، نظارت بر مراکز ارائه خدمات و بازار ، اجرای طرح فروش فوق العاده و توزیع اقلام ضروری در طول ایام تعطیلات نوروزی را از مهمترین وظایف ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان دانست .

 

 

وی همچنین از کدگذاری باغات و قایق ها در بستر خور بندرتیاب جهت دید و بازدید میهمانان نوروزی خبرداد و خاطر نشان کرد: بهترین فضا و امکانات جهت جذب گردشگران و میهمانان نوروزی در ایام نوروز فراهم می شود.

 

 

پاکدامن تاکید کرد: بایستی توجه ویزه در انجام امور به دور از هرگونه مشکل به آن شود و هیچگونه کوتاهی و کم کاری از هیچ دستگاهی پذیرفته نیست.

 

 

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه ظرفیت ها و پتانسیل میناب در جهت جذب گردشگران موثر است گفت:برای ایجاد فضای مناسب جهت جذب گردشگران تمامی نکات ضعف ها بازبینی و در جهت تقویت نکات قوت با فکر های تازه و بدیع تلاش شود.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب گفت: امسال بالغ بر ۳۶ تن میوه شامل سیب و پرتقال و همچنین مرغ منجمد با نرخ مصوب ۵۵۰۰تومان خریداری و ذخیره شده که در روزهای پایانی سال و روزهای ابتدایی سال آینده در مراکز مشخص شده عرضه خواهد شد و در این زمینه هیچ گونه کمبودی را شاهد نخواهیم بود.

 

 

ستاد تسهیلات نورزی شهرستان میناب به ریاست علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و اعضای این ستاد با دستور کار بررسی اخرین روند اجرای امور و ارائه گزارش اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان میناب برگزار گردید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff