ظرفیت‌های فوتبال پارسیان باید احیاء شود
+ پ -
ظرفیت‌های فوتبال پارسیان باید احیاء شود

فرماندار پارسیان در بازدید از دوره آموزش مربی‌گری کلاس «c» گفت: ظرفیت های فوتبالی در پارسیان باید احیا شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در حاشیه بازدید از دوره تخصصی آموزش مربی‌گری «c» ایران گفت: این افتخار بزرگی برای شهرستان است که دوره آموزش مربی‌گری فوتبال آن هم در این سطح به میزبانی شهرستان پارسیان برگزار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: دو موضوع هست که همواره از سوی علاقمندان به فوتبال مطرح می‌شود یکی موضوع سکوهای تماشاچیان و دیگری موضوع چمن ورزشگاه تختی که امیدواریم بتوانیم در برنامه‌ریز‌های ورزشی شهرستان این دو موضوع را ملاک تصمیم‌گیری‌ها قرار دهیم.

 

فرماندار پارسیان گفت: حضور سیزده روزه مربی و مدرس بین المللی فوتبال در شهرستان می‌تواند ظرفیت خوبی ایجاد کند که امیدوارم علاقمندان قدر فرصت پیش آمده را دانسته باشند و در جهت ارتقاء سطح فوتبال شهرستان تلاش کنند.

 

رادمهر خاطر نشان کرد: کسانی که امروز در دوره‌های مربی‌گری شرکت کردند اکثراً در دوران گذشته به عنوان فوتبالیست فعالیت داشته‌اند و چه خوب است که مربیان شهرستان به علم جدید فوتبال مسلط شوند و فعالیت ورزشی را عالمانه‌تر پیش ببرند.

 

فرماندار پارسیان در پایان گفت: شهرستان پارسیان قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خوب ورزشی به خصوص در رشته فوتبال دارد که اگر مقداری نگاه به این رشته پر طرفدار ورزشی و این جوانان بشود می‌توان امید داشت در لیگ استانی و یا کشوری ورزشکاران شهرستان نیز حضوری موفق داشته باشند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff