ظرفیت‌های تولیدی باحمایت ازکشاورزان هرمزگانی تقویت می‌شود

ملایی نسب با بیان اینکه یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی حمایت از بخش های تولیدی جامعه است گفت:ایجاد شرایط فروش بهتر محصولات کشاورزی می تواند  گامی بزرگ در حمایت از کشاورزان هرمزگانی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  احمد ملایی نسب رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس بیان اینکه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس در راستای اجرایی کردن اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش های ارزنده ای کرده است، اظهار کرد: توسعه و ساخت میدان بزرگ میوه و تره بار شهرستان بندرعباس در راستای عرضه محصول بیشتر و حمایت از کشاورزان منطقه بوده است.
وی افزود: استان هرمزگان با دارا بودن شرایط اقلیمی منحصر به فرد در زمینه کشت محصولات خارج از فصل در جایگاه نخست کشور قرار دارد که با حمایت می توان شاخص توسعه اقتصادی هرمزگان را ارتقا بخشید.
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس بر لزوم تعامل با سایر دستگاه های مرتبط تاکید و خاطرنشان کرد: از ظرفیت های بسیج سازندگی استان هرمزگان در راستای بهتر اجرا شدن اهداف اقتصاد مقاومتی می توان بهره برد.
ملایی نسب تعامل شهرداری و بسیج سازندگی را یک نقطه قوت عنوان و خاطرنشان کرد: با این اقدام می توان محصولات کشاورزی تولیدی  هرمزگان را به نحوی بهتر و تضرر کمتر به دست مصرف کننده رساند.
رحیمی مسئول اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی سپاه امام سجاد علیه السلام نیز اظهار کرد: بسیج سازندگی در نظر دارد با تعاملات ویژه در نقاط مختلف سطح شهرستان بندرعباس غرفه های عرضه محصولات کشاورزی را ایجاد نماید.
رحیمی با بیان اینکه این اقدام با هدف حمایت از محصولات بدست آمده کشاورزان و توسعه اقتصاد مقاومتی صورت می گیرد، گفت: با مشارکت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس این امر محقق می شود.
وی در پایان حمایت از کشاورزان و کمک به توان فروش محصول کشاورز، حذف واسطه ها و  دلالان و همچنین کمک به  قدرت  خرید مردم را از اهداف این اقدام برشمرد.

انتهای پیام/