تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 569783
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
در گفتگو با مسئولان هرمزگانی عنوان شد؛

طی هشت سال اخیر؛ دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت/ ساحل نشینان خلیج فارس از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

همزمان با ساعات اولیه شروع رای گیری مسئولان هرمزگان همپای مردمان ساحل نشین خلیج فارس بر پای صندوق های رای حاضر شدند و آرای خود را به صندوق رای انداختند.

طی هشت سال اخیر؛ دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت/ ساحل نشینان خلیج فارس از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ صبح امروز همزمان با سراسر کشور انتخابات شورای شهر ها و روستاهای هرمزگان با حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای آغاز شد.

از ساعات اولیه شروع رای گیری مسئولان استان همپای مردمان ساحل نشین خلیج فارس بر پای صندوق های رای حاضر شدند و آرای خود را به صندوق رای انداختند.

ساحل نشینان خلیج فارس از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند

حجت الاسلام محمد عبادی زاده ، نماینده ولی فقیه در هرمزگان با حضور در شعبه رای گیری مسجد قدس در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: اینجا مصداق فستبق الخیرات است یعنی در کارهای خیر باید بر یکدیگر سبقت گرفت و عجله کرد چون شیطان ممکن است آدم را وسوسه کند و فرد از کار خیر بازبماند.
وی افزود: امروز یک مسابقه خیرات در کشور ما برگزار می شود و آن انتخابات است و اگر افراد در لحضات اول در پای صندوق های رای حضور یابند می توانند پوزه شیطان و شیطان صفت هایی که امروز در سراسر جهان علیه ملت ایران جو سازی می کنند را به خاک بمالند.
امام جمعه بندرعباس با اشاره به مهم ترین گزینه برای انتخاب و گزینه اصلح ادامه داد: هر کاندیدی که بیشتر مورد هجوم دشمن است کاندید خیرخواه و برای ملت ایران گزینه خوبی و اصلح است هر کاندیدی که مورد حمایت دشمنان قرار گرفت نمی تواند مصداق اصلح باشد.
عبادی زاده با بیان اینکه مردم گزینه اصلح را با نگاه دشمن تعیین کنند و هر کسی دشمن مخالف او بود بدانید که گزینه اصلح است، تصریح کرد: شجاعت، پایمردی، خدمت به مردم و حضور آگاهانه در همه عرصه ها، پایبندی به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، معیارهایی برای انتخاب اصلح است که ان شاالله مردم عزیز مورد توجه قرار بدهند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: مردم ان شاالله کاری بکنند که کشور عزیز ایران در دنیا آبرومند باشد و گزینه انتخاب شده عزت را به ملت ایران به ارمغان بیارد.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم بندرعباس در ساعات اولیه رای گیری بیان کرد: برای من جای شکرگزاری است و شاهد آن هستیم که حضور مردم از لحضات آغازین رای گیری، با گرفتن وضو و آمادگی در صفوف، منتظر انداختن رای به صندوق های هستند و نشانگر اینست که مردم ما و بویژه مردم خونگرم استان هرمزگان دارای یک درک بالا و شعور بالایی در مسائل سیاسی و بصیرتی هستند که بخوبی وظیفه خودشان را تشخیص می دهند و تصمیماتشان در لحظه ها می گیرند و نمی گذارند زمان کارها به عقب بیافتد و این باعث شکرگزاری و از مردم عزیز هرمزگان تشکر می کنیم.

عبادی زاده اضافه کرد: امروز مردم ما از کنار آب های نیلگون خلیج فارس یه پیام را برای مردم دنیا دارند که ساحل نشینان آب های نیلگون خلیج فارس مثل همیشه همچنان که از سرزمین خودشان دفاع می کردند از آرمان و نظام و انقلاب خودشان هم دفاع خواهند کرد و عزت و آقایی و سربلندی را برای همه مردم دنیا به ارمغان خواهند آورد.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات پیام استحکام، محبت و عزمت یک ملت ستودنی ایران در این عصر و زمان است که به گوش دنیا خواهد رسید و از پای صندوق های رای این پیام را مخابره خواهند کرد و شما خواهید دید که در جنگ ارداه ها پیروزی از آن اراده های پولادین و سترگ مردم ایران عزیز خواهد بود.

دستگاه قضایی اجازه کوچکترین خدشه به رأی مردم را نمی‌دهد/تامین امنیت کامل شعب اخذ

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تقدیر و تشکر از مردم استان هرمزگان به دلیل حضور پرشکوه در ساعات اولیه رأی گیری در شعب مختلف اظهار کرد: هرمزگانی ها همزمان با سراسر کشور و در شرایط آب و هوایی گرم و شیوع ویروس کرونا، با حضور پرشور و چشمگیر خود پای صندوق رأی، برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند و باید به صورت ویژه از این ملت ولایتمدار و فهیم تشکر کرد.

وی افزود: حضور مردم می تواند پشتوانه محکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور منتخب باشد و به رئیس جمهور آینده در پیشبرد اهداف مدنظرش در جامعه بین المللی و روابط داخلی و خارجی کمک شایانی می کند و سبب می شود کارها را به نحو احسن و به نفع مردم و دولت رقم بزند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: دستگاه قضایی نیز دوشادوش سایر دستگاه های اداری و نظارتی، امروز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در میدان بوده و تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم بکار می گیرد.

صالحی اضافه کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان  اجازه کوچکترین خدشه به رأی مردم را نمی دهد و با کمک سایر دستگاه ها، امنیت کامل شعب اخذ رأی تامین خواهد شد.

طی هشت سال اخیر؛ دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت

احمد مرادی، نمایند مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز  انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستا عنوان کرد: امروز انتخابات از پایین ترین سطح اجرایی که شورای روستاها بوده و تا بالاترین آن که انتخابات ریاست جمهوری به شمار می رود مردم با اشتیاق فراوانی به پای صندوق های رای آمده اند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرمای هوای بندرعباس عنوان کرد: گرمای هوای جنوب نتواسته جلوی شور مردمان خون گرم هرمزگان را برای شرکت در سرنوشت استان و کشورشان را بگیرد.

مرادی با اشاره به اینکه مردم در طول هشت سال دولت روحانی بسیار اذیت شدند و دولت کارنامه و عملکرد خوبی نداشت، تصریح کرد: امروز مردم آمده اند با رای دادن به افکار و عقیده های خود دولت را تغییر دهند و فردی که به فکر معیشت و اشتغال مردم است را انتخاب کنند.

وی با اشاره به حضور کاندیدهای جوان در شورای شهرها و روستاهای هرمزگان بیان کرد: ان شااله مردم با انتخاب اصلح خود باعث آبادانی و عمرانی کشور و استان خود شوند.

ملت ایران برگ زرینی دیگر در تاریخ پرشور و بانشاط کشور خلق می کنند

؛سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به حضور باشکوه مردم بندرعباس در پای صندوق های رای در ساعات آغازین رای گیری اظهار کرد: مردمی که با همه مشکلات، مصائب و دغدغه های اقتصادی و معیشتی، واقعا میدان دار عرصه ها هستند و پای همه صحنه های انقلاب بودند و با فرمان امامین انقلاب و مقام معظم رهبری و به نیت از شهدا آمدند و در انتخابات حضور پیدا کردند.

وی افزود: ان شاالله یک حماسه ویژه خلق شود و مردم با حضورشان بتوانند یک برگ زرینی بر تاریخ پرشور و بانشاط ایران اسلامی خلق بکنند و در آینده شاهد تشکیل یک دولت مردمی در خط نظام و انقلاب باشیم و زمینه ای را برای نوکری و خادمی مردم را فراهم می کند.

سالاری ادامه داد: مردم پای کار این انقلاب و نظام هستند ان شالله مسئولان به تبعیت از این کار بزرگ مردم، خادمانه برای مردم نوکری کنند و امیداوریم یک دولت در خط نظام و قوی و مردمی شکل بگیرد و از طرفی فراهم شدن زمینه برای شوراها محلی برای خدمت بیشتر به مردم باشد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اضافه کرد: مردم استان هرمزگان همیشه خط شکن بودند و در خط مقدم و نوک پیکان جبهه نبرد با استکبار هستند و همیشه پای کار در صحنه از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی در کنار هم ان شالله این حماسه بزرگ را خلق خواهند کرد.

وی با اشاره به فعالیت خوب قرارگاه های تحول محلات بسیج خاطرنشان کرد: تحول محلات یک حلقه وصلی بین مردم و مسئولان شد و بعنوان یک مجموعه ای که بتواند از کار مردم گره گشایی کند و الگویی برای رفع مشکلات مردم در محلات  ومنشا خیرات باشد.

 

 

فریدون همتی استاندار هرمزگان دقایقی پیش با حضور در مسجد قدس بندرعباس رأی خود را به صندوق انداخت و در حاشیه برگزاری آیین انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: سلامت و تأمین امنیت انتخابات اولویت اصلی ستاد انتخابات استان است و با استفاده از تمام ظرفیت ها زمینه تحقق این دو امر مهم در انتخابات هرمزگان فراهم شده است.

وی همچنین با اشاره به مشارکت خوب مردم در ساعات اولیه انتخابات در هرمزگان، افزود: خدا را باید به خاطر وجود مردمان با بصیرت و فهیم هرمزگان شکر گفت و الحمدلله شاهد حضور گسترده مردم در ساعات اولیه صبح و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت چهارساله کشور هستیم.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: مردم با آمادگی کامل، نیت خیر و توکل به خدا برای سربلندی ایران به پای صندوق ها آمده‌اند و نشان دادند که در مسیر انقلاب خستگی معنا ندارد و همچنان در دفاع از نظام و انقلاب محکم و استوار ایستاده اند.

همتی بار دیگر با بیان اینکه این حجم از مشارکت در ساعات اولیه صبح امروز، نشان از درک درست، بصیرت سیاسی، دشمن شناسی و شناخت لازم نسبت به مسائل مهم کشور است، بیان داشت: مطمئن هستیم تا ساعات پایانی رأی گیری،  این حضور پررنگ همچنان ادامه دارد و یک حماسه تاریخی دیگری در تاریخ انتخابات و انقلاب در کشور و هرمزگان ثبت و ضبط خواهد شد.

وی گفت: این حضور حماسی، دشمنان انقلاب را مأیوس و دوستان نظام اسلامی را به آینده امیدوارتر خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=569783
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی