طرح پیشگیری از تنبلی چشم در رودان اجرا می شود
+ پ -
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در رودان اجرا می شود
معاون فرماندار رودان خبر داد؛

طرح پیشگیری از تنبلی چشم در رودان اجرا می شود

طرح پیشگیری از تنبلی چشم در شهرستان رودان همزمان با سراسر کشور برای کودکان ۳تا۶ سال به مدت دو ماه از اول آبان ماه اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه هماهنگی اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم در شهرستان،اظهار کرد: دولت همواره توجه خاصی به بحث سلامت در جامعه دارد و با برنامه ریزی های لازم در زمینه های مختلف این موضوع را تحت پوشش قرار می دهد.

وی با اشاره به اهمیت موضوع و هدف از آن را ایجاد امید به زندگی و ایجاد روحیه نشاط در جامعه عنوان کرد و افزود: یک فرد در جامعه از بدو تولد تا پایان دوران تحصیلی تحت پوشش برنامه ها و طرح ها مختلف سلامت قرار خواهد گرفت و این نشان دهنده داشتن برنامه برای وجود نسلی سالم، پویا و توانمند در کشور است.

نیک طبع ادامه داد: اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم نیز یکی از مهمترین طرح های حوزه سلامت است که با چشم اندازی مثبت در جهت سلامت جامعه انجام می شود.

نیک طبع بازخورد اجرای بهینه این طرح را برای سلامت مردم دانست و اضافه کرد: شهروندان این حق را دارند که همواره از آموزش های بهداشتی بهتری برخوردار باشند.

وی خاطر نشان کرد: طرح پیشگیری از تنبلی چشم در شهرستان رودان همزمان با سراسر کشور برای کودکان ۳تا۶ سال به مدت دو ماه از اول آبان ماه انجام می شود و خانواده ها می توانند با مراجعه به پایگاههای سنجش و طرح پیشگیری تنبلی چشم در سطح شهرها و روستاها نسبت به مشارکت در این طرح مهم اقدام نمایند.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff