طرح های نیمه تمام شبکه آبرسانی میناب نیازمند بودجه و اعتبار+تصاویر
+ پ -
طرح های نیمه تمام شبکه آبرسانی میناب نیازمند بودجه و اعتبار+تصاویر

مصطفی زائرپور مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان میناب کمبود بودجه و اعتبار را تنها دلیل ناتمام ماندن طرح های شبکه آبرسانی دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، مصطفی زائرپور مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان میناب کمبود  بودجه و اعتبار را تنها دلیل  ناتمام ماندن طرح های شبکه آبرسانی دانست و گفت: در سالهای اخیر پیشرفتهای بسیار خوبی در زمینه آبرسانی داشتیم، اما  نزدیک به دو سال است که بسیاری از طرح ها به صورت نیمه تمام  و راکد مانده است.

 

وی افزود: در محلات مختلف میناب و بسیاری از شهرک ها شبکه آبرسانی به صورت کامل تعویض شده است که روی هم رفته نزدیک به ۴۰ کیلومتر میشود و در این محلات نزدیک به دو سال است که هیچگونه قطعی آب در زمینه فرسودگی لوله ها نداشتیم.

photo_2016-05-24_15-54-59

مدیر امور آب و فاضلاب اضافه کرد: شهرک های المهدی، مسکن مهر، ۹۵دستگاه و کریم آباد لوله های خط انتقال آب آنها کاملا تعویض شده اما هنوز به شبکه آبرسانی  وصل نشده اند زیرا  منتظر تخصیص آعتبار برای طرح نیمه تمام حدفاصل میدان ۲۲ بهمن تا مدرسه فاطمیه هستیم.

 

زائرپور عنوان کرد: با توجه به فرسوده بودن لوله های بلوار رسالت و مناطق کمی از بلوار امام«حدفاصل میدان۲۲بهمن تا مدرسه شهیدموسوی نسب»قطعی مکرر چند ساعته آب را شاهد هستیم، که هر ترکیدگی لوله های اصلی حداقل ۵میلیون تومان هزینه را در بر می گیرد که باعث ترافیک های سنگین در خیابان ها نیز می شود.

photo_2016-05-24_15-55-57

وی خاطر نشان کرد: در این زمینه حدود ۲ میلیارد نومان هزینه پیبش بینی شده است که از سال ۹۴ تاکنون هیچ اعتباری در این زمینه دریافت نکرده ایم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff