طرح مودت فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج حاجی آباد برگزار شد
+ پ -
طرح مودت فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج حاجی آباد برگزار شد

همزمان با ماه مبارک رمضان ضیافت افطاری طرح مودت با حضور جمعی از مسئولین، فرماندهان حوزها و پایگاههای مقاومت بسیج حوزه شهری امام رضا(ع) و حوزه حضرت خدیجه در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ پیارم، همزمان با ماه مبارک رمضان ضیافت افطاری طرح مودت ویژه با ، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ، فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج درپارک زندان شهرستان حاجی آباد برگزارشد.
سرهنگ پاسدار حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت سپاه حاجی آباد دراین مراسم بسیجیان وپاسداران را سربازان همیشه درصحنه انقلاب ونظام اسلامی دانست وگفت: بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی همواره با بصیرت و آگاهی آماده جانفشانی در راه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و این ادعا را بارها در صحنه های حساس به اثبات رسانده اند.

 
وی افزود: مأموریت‏های بسیج با کمک و حضور فرماندهان پایگاه‏ها اجرایی می ‏شود و قطعاً خانواده‏های آنان در این راه نقش بی ‏بدیلی در موفقیت‏های بسیج دارند.

 

سرهنگ امیری کیا در این مراسم از تلاش ها و زحمات فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج که در تمامی عرصه ها حضور فعال و پررنگ دارند قدر دانی کرد و گفت: آشنا شدن خانواده‌های بسیجیان با یکدیگر و همچنین آشنایی آنها با اهمیت کار فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج از مهمترین محورهای نشست مودت است که هر ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

 

سرهنگ امیری کیا با تقدیر ازمجموعه فعالیت های بسیجیان گفت: بسیج یادگار امام راحل است که امروز با پیروی از ولایت مطلقه فقیه و منویات مقام معظم رهبری درمیدان های علمی، فرهنگی، ورزشی، سازندگی چون نگینی می درخشد و سکان دار برنامه های فرهنگی در کشور است که در همه میدان ها آماده خدمت به نظام و اسلام می باشد.

 
وی با اشاره به اینکه بسیج یک سازمانی است که کار و مأموریتش انجام فرامین رهبری است و تلاش می کند فرامین رهبری زمین نماند گفت: فرمانده بسیج رهبر معظم انقلاب است و با توجه به اینکه رهبری یک بعدی نیست لذا کار اصلی پایگاه آن است که محور منطقه خودش باشد برای ساماندهی به همه مسائلی که در آن محله و منطقه هست در همه ابعاد و هیچ بعدی از مسائل نیست که پایگاه بسیج از آن جا بماند.

 
وی از توکل به خدا و توسل به قرآن و اهل بیت ( علیهم السلام ) به عنوان دو مسئله مهم یاد کرد و گفت: امورات ما جلو نمی رود مگر با توکل و توسل به اهل بیت (ع) و فرماندهان پایگاه ها باید جایگاه ویژه ای برای این دو مهم برا پیشرفت امور قائل شوند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff