طرح ساماندهی مسافربری های شخصی در حال اجراست/ صدور مجوز 650 مسافربر شخصی در هرمزگان
+ پ -
طرح ساماندهی مسافربری های شخصی در حال اجراست/ صدور مجوز ۶۵۰ مسافربر شخصی در هرمزگان

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با بیان اینکه طرح ساماندهی مسافربری های شخصی اطلاع رسانی کاملی را سطح شهر انجام شده است،افزود:تاکنون ۶۵۰ دستگاه خودور شخصی در ناوگان مسافربری قرار گرفته اند و به صورت مجاز در کنار تاکسی کار می کنند.

رسول دهقانی؛ دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به شرایط آب و هوایی مناسب در استان هرمزگان در فصل پاییز و زمستان هرمزگان گفت: با توجه به این شرایط آب و هوای از دیگر استان های هم جوار برای گردش و کار به هرمزگان می آیند که این مسئله جایی بسی نگران کننده برای همشهریان شده است.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه این مشکل مختص استان هرمزگان شامل نمی شود در دیگر استان ها چنین مشکلاتی از قدیم تا کنون بوده است،افزود :یکی مشکلات شهری ما مسافربری شخصی در سطح شهر است که با  بررسی خوبی که توسط سازمان تاکسیرانی و نیروی انتظامی انجام شده است طرحهای خوبی در این زمینه ارائه شده است در صورتی در سالهای قبل این طرح ها اجرا می شده اما به صورت پراکنده که به نتیجه مطلوبی نمی رسید.

 

 

 

 

 

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان تصریح کرد:طبق ماده ۲۰۲ آیین نامه راهنما رانندگی حمل و نقل ماشین ها با پلاک شخصی ممنوع می باشددر صورتی که مجوز لازم را داشته باشند .

 

 

 

 

 

دهقانی گفت:تاکنون  ۶۵۰ دستگاه  به تاکسیرانی مراجعه کرده اند ودر ناوگان مسافربری قرار گرفته اند و به صورت مجاز در کنار تاکسی کار می کنند.

 

 

 
وی افزود:با توجه به طرح ساماندهی مسافربری های شخصی اطلاع رسانی کاملی را سطح شهر انجام شده است که از ۹ آبان شروع شده است و این طرح تا زمانی ادامه دارد که مسافربری شخصی وجود نداشته باشد.

 

 

 

 

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک هرمزگان با اشاره به اینکه متقاضیان می‌توانند با انجام ثبت نام شرایط لازم جهت فعالیت را بدست بیاورند، تصریح کرد: به منظور تسهیل ثبت‌نام نیز جایگاهی در شب بازار بلوار طالقانی، جنب پارکینگ صدف دایر شده است مراجعه کنند.

 

 

 

 

دهقانی خاطر نشان کرد:یکی از برنامه ریزی های گسترده ای صورت گرفته شده است برای مهمانانی که به استان مسافرت می کنند از جمله تقویت کردن ماشین های مسافربری درون شهری و برون شهری که درحال اولویت اول است و دیگرحمل و نقل با وسیله ی اتوبوس های تندرو در حال آماده سازی است  و با توجه به فعالیت های پیش رفته آن در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff