طرح تفصیلی شهر بستک در کمیسیون ماده ۵ استان به تصویب رسید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،محمد جلالی شهردار شهر بستک خبر داد : جلسه ای برای بررسی طرح تفصیلی شهر بستک دکتر دالمن معاون عمرانی استاندار ، مهندسین مشاور طرح تفصیلی ، بهرامی مدیر شهرسازی و معماری اداره راه و شهرسازی استان ، احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، مسئول فنی وشهرسازی شهرداری بستک ، کارشناس شهرسازی و مدیران کل ادارات میراث فرهنگی ، محیط زیست ، جهاد کشاورزی و نظام مهندسی در محل حوزه معاونت عمرانی استانداری هرمزگان برگزار گردید .

 
وی گفت :پس از تصویب طرح جامع شهر و ابلاغ اجرای آن از طریق استاندار در سال 89 و پس از طی تشریفات قانونی ، قرار داد طرح تفصیلی شهر با مهندسین مشاور شهر و دیار که طرح جامع را مطالعه کرده بودند و با شهر آشنایی کاملی داشتند منعقد و مشاور پس از عقد قرارداد با استقرار دفتر محلی نسبت به مطالعه طرح اقدام نمود .

 

 

وی افزود :  با وقوع زلزله دی ماه سال 92 و با تخریب هایی که در بافت قدیم شهر اتفاق افتاد طرح تفصیلی مجددا بازنگری شد که با استقرار مشاور در شهرداری و بازدید میدانی ، پروانه های ساختمانی بر اساس طرح تفصیلی صادر گردید به گونه ای که اصلاحات طرح نیز اعمال شد .

 

 

 

شهردار بستک اظهار کرد : طرح تفصیلی شهر بستک به اتفاق اکثریت آرا توسط کمیسیون ماده 5 قانون تاسیس شورای شهرسازی و معماری به تصویب رسید .

 

 

 

انتهای پیام/م