طرح تحول درنظام سلامت مرهمی بر دل بیماران بی بضاعت

+ پ -
طرح تحول درنظام سلامت مرهمی بر دل بیماران بی بضاعت

فرماندار شهرستان حاجی آباد : طرح تحول درنظام سلامت مرهمی بر دل بیماران بی بضاعت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد، حمید جهانگیری، فرماندار شهرستان حاجی آباد اجرای طرح تحول در نظام سلامت را مرهمی بر دل بیماران بی بضاعت عنوان نموده و بیان داشت : اجرای این طرح بزرگ ،باعث شده بیماران و خانواده های آنانن دغدغه چندانی در خصوص هزینه های سنگین دوا و درمان نداشته باشند.

جهانگیری اظهارداشت: به لطف خداوند منان دولت تدبیر و امید در خصوص بهداشت و درمان و بهره مندی همه ی اقشار جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی حرکت های ارزشمند و ماندگاری برداشته است .

وی بیان داشت: برخورد خوب ، دلسوزانه و همراه با مهربانی پرسنل بیمارستان با بیمار وهمراهان بیمار نکته مهمی دیگری است که باید مد نظر قرار گیرد .

مقام عالی دولت یاداور شد: طی صحبت هایی که با بیماران بستری در این بیمارستان داشتم کلیه بیماران از خدمات ارائه شده و همچنین برخورد خوب پرستاران ابراز رضایت نموده اند.

مهندس جهانگیری اعزام ۱۶تیم پزشکی به مناطق محروم و صعب العبور شهرستان و ارائه خدمات درمانی رایگان را توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ستودنی عنوان نمود.

فرماندار شهرستان حاجی آباد ضمن حضور در بیمارستان ۶۴ تخت خوابی این شهرستان ، از قسمت های مختلف بازدید و با تعدادی از بیمان بستری در این بیمارستان عیادت نمود .

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff