طرح برق رسانی خورشیدی به روستای محروم گلوئیه تصويب شد
+ پ -
طرح برق رسانی خورشیدی به روستای محروم گلوئیه تصویب شد

رئیس مجمع بسیج شهرستان بستک از تصویب طرح برق رسانی خورشیدی به روستای گلوئیه از توابع بخش مرکزی در مجمع بسیج شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، محمد احمدی در حاشیه جلسه مجمع فصلی بسیج طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه ضمن تبریک سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی شایسته برای امر ازدواج و زندگی سعادتمند است که باید جوانان ما به ابعاد مختلف آن توجه کنند.

 

 

معاون فرماندار بستک افزود: این ایام فرصت مغتنمی است که به ترویج فرهنگ سهل گیری در ازدواج و ساده زیستی و قناعت ورزی پرداخته شود که خانواده ها، دستگاههای فرهنگی، علما و روحانیون گرانقدر در این رابطه نقش مهمی دارند.

 

 

وی با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب ملاک اصلی کار بسیجیان است افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، حتی برای یک لحظه هم نباید از احساس مسوولیت به عنوان پایه اصلی تفکر بسیجی و بصیرت به عنوان شرط لازم آن غفلت کرد.

 

 

رئیس مجمع بسیج شهرستان بستک با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تعریف دقیق از بسیج بیان داشت: هر فردی که با احساس مسوولیت و بصیرت مشغول فعالیت است هر جا باشد بسیجی است بنابراین اکثریت قاطع ملت ایران بسیجی هستند.

 

 

مهندس احمدی افزود: بسیجیان در تمامی عرصه ها از جمله دفاع سازندگی، اقتصاد، سیاست، هنر، علم و فناوری و تشکلهای مذهبی فعالیت دارند.

 

 

معاون فرماندار بستک در ادامه از تشکیل ۶ جلسه شورای راهبردی مجمع بسیج و ۲۰ جلسه کارگروه در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بانوان، دفاعی و سلامت خبر داد.

 
گفتنی است در این جلسه طرح برق رسانی خورشیدی به روستای گلوئیه از توابع بخش مرکزی با ۵۲ رای موافق و ۱۰ رای مخالف تصویب شد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff