طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای نشانه همدلی ملت با دولت است
+ پ -
طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای نشانه همدلی ملت با دولت است
نماینده مردم بندرعباس در مجلس در گفتگو با هرمز؛

طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای نشانه همدلی ملت با دولت است

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به تبدیل خطوط قرمز نظام به قانون اظهار کرد:تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای نشانه همدلی ملت با دولت است.

منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای ملت در مجلس گفت:حفظ خطوط قرمز نظام و صیانت از دستاوردهای هسته ای خواسته رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است که نمایندگان مجلس با تصویب این طرح بر آن تاکید کردند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس با ادامه مذاکرات موافق هستند، اظهار کرد:با تبدیل خطوط قرمز نظام به قانون طرف مذاکره کننده متوجه می شود که بین دولت و ملت ایران همدلی و وحدت وجود دارد.

آرامی افزود:لغو یکباره تحریم ها، به رسمیت شناختن حقوق ملت ایران و ممنوعیت دسترسی طرف غربی به مراکز نظامی کشور مواد طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای است که با تصویب شورای نگهبان  یک قانون برای کشور است.

وی با اشاره به دیدگاههای مختلف سیاسی در کشور خاطر نشان کرد:رعایت خطوط قرمز و حفظ ستاورهای هسته ای مورد تایید همگان است و  دولت نیز موافقت خود را با این اصل اعلام کرده است

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff