تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 507941
تاریخ انتشار:یکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی هرمزگان:

صیاد شیرازی، نبرد فروغ جاویدان را به غروب جاویدان تبدیل کرد

کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی هرمزگان با بیان اینکه صیاد شیرازی، نبرد فروغ جاویدان را به غروب جاویدان تبدیل کرد، گفت: امروز انقلاب اسلامی داری قدرت فراوانی است که سازمان های قوی جاسوسی دنیا نیز از پس آن بر نمی آید؛ این گروهک ورشکسته منافقین که دیگر جای خود دارد.

صیاد شیرازی، نبرد فروغ جاویدان را به غروب جاویدان تبدیل کرد

جواد بیژنی، کارشناس  و تحلیل گر مسائل سیاسی هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه گروهک منافقین، یکی از تاثیر گذارترین گروه های سیاسی و نظامی که در تاریخ انقلاب اسلامی نقش ایفا کرد، گفت: این گروهک منافقین به تصریح خودشان و به گزارش مکتوب رسانه ها داخلی خودشان بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم عادی، مسئولین و حزب الهی های کشورمان را ترور کردند.

کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی یکی از بزرگترین جنایات گروه منافقین جاسوسی برای دشمنان ملت ایران بود و بسیاری از اخبار مهم و وضعیت جبهه ها را لو می دادند و بعد از جنگ نیز در سازمان های مختلف حضور داشتند و به نفع دنیای استکبار جاسوسی می کردند که شاید مهمترین آن پرونده انرژی هسته ای ما باشد.
بیژنی اظهار کرد: علی رغم جنایت های گسترده مالی و سیاسی از این گروه که دنیای غرب و استکبار و در راس آن آمریکا جنایتکار و کشورهای غربی انجام دادند و روی آن سرمایه گذاری کردند در سال های اخیر شاهد نا امید شدن دشمنان نیز از این گروهک تروریستی هستیم و این گروهک به جمعیت انزوایی در کشورهای اروپایی تبدیل شده است.
وی افزود: اگرچه در سال ۱۳۸۸ دشمنان انقلاب اسلامی خیلی روی این گروه حساب باز کردند و یکی از موثرترین گروه معاندی که در آن سال علیه کشور ما اقدام کرد گروه منافقین بود و در دی ماه سال ۱۳۹۶ نیز این گروهک فعال بود اما با بصیرت مردم تمام نقشه های آنها نقش بر آب شد.
کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی هرمزگان عنوان کرد: پس از پذیرش قطع نامه و خالی شدن جبهه ها از رزمندگان و احساس اینکه دیگر کسی نیست از انقلاب اسلامی دفاع کند این توهم در این گروهک و اربابابشان به وجود آمد که می توانند با یک حمله سریع و برق آسا پیروزی را به دست آوردند و به خیال خام خودشان پایتخت را نیز بگیرند، انقلابیون را ترور کنند و ورق را بر گردانند.
بیژنی در ادامه عنوان کرد: با اتحادی که در میان رزمندگان وجود داشت حماسه ای دیگر را به وجود آوردند و  با فرماندهی دلیرانه و دقیق صیاد شیرازی ورق برگشت و شکست بسیار مفتضحانه ای خوردند و بسیاری از نیروهایشان را در این نبرد از دست دادند و فروغ جاویدان به غروب جاویدان تبدیل شد.
وی با بیان اینکه با روی کار آمدن رئیس جمهور تند رو آمریکا بار دیگر امیدهایی در این سازمان احیا شده است، گفت: آمریکایی ها با خیال خام خودشان فکر می کنند از طریق منافقان می توانند ضربه هایی را به کشور ما بزنند اما خوشبختانه خداوند همواره یاور ما بوده و آن ها به زودی طعم شکست را خواهند چشید.
کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی هرمزگان بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی داری قدرت فراوانی است که سازمان های قوی جاسوسی دنیا نیز از پس آن بر نمی آید؛ ائتلاف های منطقه ای و جهانی هم نتوانسته اند در اراده آهنین ملت ایران و بصیر انقلاب اسلامی سد ایجاد کنند این گروهک ورشکسته که دیگر جای خود دارد.
بیژنی با تاکید بر اینکه باید جنایت های منافقین در طول سال های انقلاب اسلامی برای قشر جوان، دانش آموزان و دانشجویان تشریح شود، گفت: ما می توانیم با بازخوانی تاریخ آن به خودی خود روشنگری کنیم که منافقین چه بلاهایی را سر ملت ایران و حتی مردم کوچه و بازاری که خیلی نقشی در رویدادهای سیاسی و نقش خاصی نداشتند، آوردند.
وی خاطر نشان کرد: شیادان سیاسی در صورت غفلت ما جای شهید و جلاد را عوض می کنند به طوری که در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل شاهد این اتفاق بودیم قطعا اتحاد امروزه صهیونیست ها و غرب با منافقین و دولت های مرتجع منطقه با منافقین به شکست منتهی خواهد شد و اگر ما متحد باشیم و فرامین ولایت فقیه را گوش دهیم و دلسوزانه برای کشور تلاش کنیم و سازندگی و بصیرت افزایی ایجاد کنیم سازمان ورشکسته منافقین و همه متحدانش هیچ غلطی را نمی توانند انجام دهند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=507941
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,634 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی