صلح و سازش ۷ میلیاردی در شورای حل اختلاف کرمون/ مصالحه طرفین پس از هفت سال اختلاف

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مظفر حمزه ئی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان از مصالحه در دو پرونده اختلاف مالی در مجوع به ارزش هفت میلیارد ریال خبر داد و اظهار کرد: این پرونده ها در شورای حل اختلاف روستای کرمون مطرح و با همت و تلاش اعضای این شورا اقدامات لازم برای اصلاح ذات البین طرفین انجام شد و ماحصل آن گذشت  طرفین از خواسته های خود و ایجاد صلح و سازش میان آنها بود.

وی افزود: در یکی از این پرونده ها طرح خواسته 4 میلیارد ریالی از سوی خواهان موجب اختلاف هفت ساله بین دو خانواده ساکن روستای کرمون شده بود و در پرونده دیگر ، خواسته 3 میلیارد ریالی  به سه سال اختلاف میان طرفین منجر گردید.

رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان  گفت: تحقق این اقدام در کنار دیگر پرونده‌های مصالحه از مهمترین دستاورد‌های این نهاد بوده که حاصل تلاش بی دریغ اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف استان است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری  استان هرمزگان در  پایان ضمن قدردانی از  اهتمام اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان به منظور گسترش فرهنگ صلح و سازش خاطرنشان کرد: امروز جایگاه شورا‌های حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.

انتهای پیام/