صلح جهانی بسته به انقراض مستکبرین است/مسئولان پیگیر وعده های انجام نشده در بشاگرد باشند

غلامی گفت: سلامت و صلح جهان بسته به انقراض مستکبرین است و تا این سلطه‌طلبان بی‌فرهنگ در زمین هستند مستضعفین به ارث خود که خدای تعالی به آنها عنایت فرموده است نمی‌رسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام حسین غلامی امام جمعه بشاگرد در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان با اشاره به روز جهانی قدس اظهار کرد: سلامت و صلح جهان بسته به انقراض مستکبرین است و تا این سلطه‌طلبان بی‌فرهنگ در زمین هستند مستضعفین به ارث خود که خدای تعالی به آنها عنایت فرموده است نمی‌رسند.

وی افزود: مذاکرات سیاسی با جنایتکاران بی فرهنگ قدس را نجات نخواهد داد و هر روز بر جنایات افزوده خواهد شد. ‌

امام جمعه بشاگرد با اشاره به روز وقف ادامه داد: فضیلت صَدَقه که وقفْ مصداق بارز آن است، در این است که خداوند شخصاً او را می پذیرد و دریافت می نماید؛ چنان که فرمود: ﴿ألَم یعْلَموا أنّ الله هو یقبل التوبه عن عباده و یأخذ الصدقات﴾ بنابراین، دریافت رسول اکرم(صلّی الله علیه وآله وسلّم)مَظهر اَخذ خدا خواهد بود و جمع بین آیه مزبور و آیه ﴿خذ من أموالهم صدقهً تطهّرهم و تزکیهم بها﴾آن خواهد شد که: و ما أخَذتَ إذ أَخذتَ، و لکنّ الله أخَذَه.

غلامی با اشاره به وعده های رها شده در شهرستان بشاگرد اضافه کرد: یکی از مشکلات بشاکرد در حوزه ی حمل و نقل کالا و مصالح اساسی است که متأسفانه نه فکری به جاده وعده داده شده بشاگرد به میناب شده نه نظارت و مدیریت دقیقی در حوزه حمل و نقل جاده ای صورت می گیرد لذا از فرماندار محترم خواهشمندیم در این مورد به جدیت ورود پیدا کند.

وی همچنین گفت: آب و راه همچنان در صدر مشکلات بشاگرد خودنمایی می کنند از استاندار محترم خواهشمندیم سفری به بشاگرد داشته باشند و ببینند پیشرفت فیزیکی راه و آب آیا طبق وعده و مطلوب ایشون پیش می رود یا نه.

خطیب جمعه بشاگرد تصریح کرد: متأسفانه نه تنها از آسفالت خبری نیست بلکه بویژه در مسیر زیر کوه ابینه فنی سردشت به محمود آباد در خم یک کوچه اند روستاهای زیادی پروژه‌ای نیمه تمام جاده ای دارند که هر ماه فقط خبر به مناقصه گذاشتن و عدم استقبال پیمانکاران به گوش می رسد.

غلامی خاطرنشان کرد: این جواب مردم نیست بلکه باید با مدیریت مسئولین اجرائی کارهای عمرانی پیشرفت داشته باشند نه اینکه شاهد معطلی چند ساله یه پروژه مختصر روستایی باشیم.

انتهای پیام/