صعود یاران شهسوار به صدر جدول لیگ فوتسال
+ پ -
صعود یاران شهسوار به صدر جدول لیگ فوتسال

روز سوم مسابقات فوتسال جوانان استان هرمزگان با برتری آیندگان و یاران شهسوار وشکست پرسپولیس همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش ۵ ؛رقابت های فوتسال جوانان استان هرمزگان در حالی روز سوم خود را به پایان رساند که تیم صدر نشین پرسپولیس مقابل یاران شهسوار با نتیجه ۴ بر ۱ متحمل شکست سنگینی شد.

 

پرسپولیسی ها در صورت برد در این دیدار می توانستند علاوه بر تثبیت صدر نشینی راه خود را برای قهرمانی در این رقابت ها هموار کنند ولی با صد محکمی به نام شهسوار برخورد کردند.

 

در این دیدار محمد رضا صدری، ایمان سازوار ، امیر رضا خون جهان و حبیب الله محمدی برای یاران شهسوارگلزنی کردند و موسی خاک کش زاده تک گل پرسپولیس را به ثمر رساندند.

 

دربازی های دیگر این مسابقات تیم آیندگان با گل های امیر مرادزاده و دو گل حامد زرجام با نتیجه ۳ بر ۲ سرخ آبی پوشان دوهزار را از میان برداشت تا تعقیب کننده جدی یاران شهسوار باشد و در رده دوم قرار گرفت و تقابل بین دو تیم مقاومت میناب و پرواز با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

 

هم اکنون یاران شهسوار و آیندگان با ۷ امتیاز وپرسپولیس با ۶ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول تا سوم این رقابت ها قرار دارند.

 

در همین چارچوب سه شنبه نهم تیرماه مسابقات وارد روز چهارم خود خواهند شد که آیندگان از ساعت ۲۲ به مصاف مقاومت میناب خواهد رفت،یاران شهسوار صدرنشین در ساعت ۲۳ با سرخ آبی پوشان دوهزار بازی خواهدکرد و در ساعت ۲۴ تیم فوتسال جوانان رسپولیس با پرواز تقابل خواهد کرد.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff