صدور 9 هزار و 700 فقره گواهینامه‎ دریانوردی در هرمزگان
+ پ -
صدور ۹ هزار و ۷۰۰ فقره گواهینامه‎ دریانوردی در هرمزگان
معاون اداره کل بنادرهرمزگان خبر داد:

صدور ۹ هزار و ۷۰۰ فقره گواهینامه‎ دریانوردی در هرمزگان

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از ۹ هزار و ۷۴۴ فقره انواع گواهینامه‎های دریانوردی در مراکز صدور اسناد دریانوردان هرمزگان صادر و به متقاضیان تحویل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی نوفرستی” معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه  تغییر و تعویض گواهینامه‏های دریانوردی براساس اصلاحیه کنوانسیون  STCW2010 و با در نظر گرفتن شایستگی، مهارت و آموزش دریانوردان انجام می شود، گفت: ۵هزار و ۱۲۵ فقره گواهینامه شایستگی ، ۴هزار و ۶۱۹ فقره گواهینامه جانبی و بیش از ۴ هزار فقره شناسنامه دریانوردی توسط اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردی استان طی سال جاری صادر و تعویض شده است.

 

وی اظهار کرد: استان هرمزگان در زمینه آزمون‎ها بالغ بر  ۵۸۹ نفرآزمون در زمینه های قایقرانی، افسر دوم شناورهای ۳ هزارتنی، ملوانی نامحدود و کاربر موتور های دریایی برگزار کرده است.

 

نوفرستی با اشاره به فعالیت ۱۱ مرکز آموزش فنون دریایی در استان هرمزگان تصریح کرد: ناوبری شناور، آشنایی با ساختار و تعادل بدنه شناور، ارتباطات مخابراتی، دوره های جانبی آتش نشانی، کمک های اولیه و فنون بقا در دریا از آموزش هایی هستند که در مراکز آموزش فنون دریایی هرمزگان ارائه می شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff