صداقت اثرگذارترین اصل اطلاع رسانی است
+ پ -
صداقت اثرگذارترین اصل اطلاع رسانی است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

صداقت اثرگذارترین اصل اطلاع رسانی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اگر خبرنگاران صداقت در اطلاع رسانی را رعایت کنند اثر گذارترین قشر در اصلاح امور هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در عصر سه شنبه همزمان با روزخبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری ایرنا، در نشستی که به همین مناسبت با حضور اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شده بود با تقدیر از خبرنگاران آن ها را پشتوانه و یاری رسان مسئولان در امر آگاه سازی و اطلاع رسانی دانست.

وی با اشاره به اینکه با وجود خبرنگاران مسئولان می توانند کارها را به نحو بهتری مدیریت کرده و به پیش ببرند اظهار کرد: مولفه اصلی و بسیار مهم در کار خبررسانی اصل صداقت است که تاثیر گذاری خبر را افزایش می دهد.

مونسان با بیان اینکه اگر خبرنگاران اصل صداقت را رعایت کنند اثر گذارترین قشر برای اصلاح امور هستند، تاکید کرد: آن ها به عنوان چشمان بینا به خوبی مشکلات مردم را می بینند و منعکس می کنند و می توانند یاری رسان خوبی برای مسئولان باشند.

وی تصریح کرد: اگر پایه خبررسانی بر اصل صداقت استوار نباشد موجب تفرقه، جدایی و عقب گرد خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه خبرنگاران در ایران اسلامی به خصوص جزیره مرجانی کیش همواره تلاش کرده اند تا بر اصل صداقت پایبند باشند افزود: خبرنگاران جزیره کیش همواره با صداقت کمک کرده اند تا نقاط مثبت و ضعف شناخته و منتقل شود و نقش بالایی در رفع مشکلات جزیره داشته اند.

وی تاکید کرد: در تمامی مواردی که خبرنگاران اطلاع رسانی کرده اند تلاش شده تا در اولین فرصت نواقص رفع و مشکلات برطرف شود.

مونسان همچنین با ارائه گزارش عملکردی از فعالیت های شاخص ۴ سال گذشته مدیریت خود و ایجاد زیرساخت های اساسی در جزیره بر افزایش ظرفیت نیروگاه برق و ساخت نیروگاه شماره ۲ اشاره کرد و افزود: با وجود نیروگاه شماره ۲ مردم جزیره کیش توانسته اند روزهای سخت و گرم تابستان ۴ سال گذشته را با کمترین ضریب قطعی برق و بدون دغدغه در این خصوص بگذرانند.

ایجاد مسکن سبز به عنوان راهکاری در راستای کنترل و کاهش هزینه مسکن برای کارگران و خانوارهایی که با مشکل مسکن روبرو هستند از جمله فعالیت های این دوره از مدیریت است که مونسان به آن اشاره و بیان کرد: در فاز اول که تا دو ماه آینده آماده تحویل خواهند بود پایین ترین اقشار مانند خانواده های بی سرپرست و زنان سرپرست خانوار مشمول دریافت این امکان خواهند بود.

توسعه و تجهیز بیمارستان کیش، اسکله ۳۵ هزار تنی، بندر و فرودگاه هندورابی، مصلی کیش، توسعه ترمینال فرودگاه کیش از جمله پروژه های شاخصی بود که مونسان به آن ها اشاره کرد.

مونسان اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران جزیره کیش همچون گذشته یار و یاور مردم و مسئولان در اعتلای فرهنگ بالا و رونق و توسعه جزیره کیش بوده ودر عرصه اطلاع رسانی همواره بر اصول آگاه سازی و اطلاع رسانی پایبند باشند.

در ادامه نشست خبرنگاران حاضر در مراسم از تلاش های مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز جزیره کیش تقدیر کردند.

در پایان مراسم نیز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اهدای لوح از خبرنگاران تقدیر کرد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff