صبح پیروزی نزدیک است

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید کرانی بندرعباس ضمن محکومیت اقدامات خثمانه رژیم صهیونسیتی اعلام میدارد؛ به راستی که صبح پیروزی نزدیک است و حاکمان سفاک و زورگو بدانند که با نسل‌کشی و رفتارهای نابخردانه نمی‌توانند جلوی طلوع خورشید زیبای پیروزی حق علیه باطل را بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید کرانی بندرعباس به مناسبت روز جهانی قدس

اگر مسلمین مجتمع بودند، هرکدام یک سطل آب به اسرائیل میریختند او را سیل میبرد. امام خمینی (ره)

انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل از ابتدای نهضت همواره بر آرمان فلسطین و آزادی قدس پافشاری کرده است و معتقد است که امروز هم مسأله‌ی اول جهان اسلام، مسئله‌ی فلسطین است.

امروزه دیگر روز قدس از قالب یک روز نمادین مناسبتی به در آمده است و به یک گفتمان فراگیر در بین کشورهای اسلامی و ملت های آزادی خواه جهان تبدیل شده است. باید پذیرفت که نگاه حداقلی به روزقدس ومحدود کردن آن تنها به مسئله فلسطین و آزاد سازی قدس جفا در حق این روز است.

امروز فلسطین با همراهی جبهه مقاومت باید به دنبال برچیدن غده سرطانی اسرائیل از پیکر امت اسلام باشد و تا به این مهم دست نیابد، مشکلات این منطقه رفع نخواهد شد.

روز قدس به فرموده ی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست های تفرقه انگیز است؛ و وظیفه هر مسلمانی عمل به این دستور شرعی و دینی است. به لطف خداوند چندین سال است که مقدمات فروپاشی و اضمحلال دولت صهیونیستی فراهم شده است و به زودی بشارت قرآن و پیش بینی حضرت آقا که فرمودند به زودی در قدس نماز جماعت میخوانیم محقق خواهد شد؛ ان شاءالله.

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید کرانی بندرعباس ضمن محکومیت اقدامات خثمانه رژیم صهیونسیتی اعلام میدارد؛ به راستی که صبح پیروزی نزدیک است و حاکمان سفاک و زورگو بدانند که با نسل‌کشی و رفتارهای نابخردانه نمی‌توانند جلوی طلوع خورشید زیبای پیروزی حق علیه باطل را بگیرند چرا که حق پیروز است. وای بر شما مدعیان دروغین حقوق بشر که جز زمانی که به نفع اهداف شومتان نباشد دم از حقوق بشر نمی‌زنید.

انتهای پیام/