صادرات غير نفتي راهكار بيرون رفت از مشكلات در راستاي اقتصاد مقاومتي است
+ پ -
صادرات غیر نفتی راهکار بیرون رفت از مشکلات در راستای اقتصاد مقاومتی است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به نقش کلیدی صادرات غیر نفتی در توسعه افزود: یکی از راهکارهای اساسی بیرون رفت از مشکلات حاضر در راستای اقتصاد مقاومتی توجه به صادرات غیر نفتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا مجرد ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان درحاشیه مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات با بیان اینکه شبکه های حمل و نقل شاهرگ های حیاتی اقتصادی و اجتماعی می باشند،گفت:کار آمدی سیستم های حمل و نقل ، نقش استراتژیکی در توسعه متوازن بخشهای مختلف و ارتقاء بهره وری ملی دارند و  فرصت های بیشتری برای توسعه صادرات در هر استان ایجاد می کند.

وی با تاکید بر جایگاه قدرت و سرعت شبکه های حمل و نقل در یکپارچگی کشوراظهار کرد:حمل و نقل به عنوان زیر بنای توسعه تلقی میگردد لذا بهینه سازی و بستر سازی حمل و نقل جاده ای در توسعه امر صادرات از استان نیازی اساسی می باشد.
مجرد با اشاره به نقش کلیدی صادرات غیر نفتی در توسعه افزود: یکی از راهکارهای اساسی بیرون رفت از مشکلات حاضر در راستای اقتصاد مقاومتی توجه به صادرات غیر نفتی است.
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان تصریح کرد: حمل و نقل کلید توسعه اقتصادی استان است لذا توسعه صادرات بعنوان چشم انداز رسیدن به بازارهای هدف ، افزایش اشتغال ، افزایش رفاه جامعه با جهان موثر می باشد و صنعت حمل و نقل جاده ای نقش استراتژیک در توسعه صادرات دارد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff