شیوع بیماری فشار خون و دیابت در بندرعباس/ اعزام تیم پزشکی به روستاههای محروم شمیل
+ پ -
شیوع بیماری فشار خون و دیابت در بندرعباس/ اعزام تیم پزشکی به روستاههای محروم شمیل

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس با اشاره به شیوع بیماری فشار خون و دیابت روستاههای شمیل گفت: هدف این اردوی جهادی آموزش و پیشگیری از بیماریها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس،امید زین الدینیان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به حضور اردوهای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در روستاهای اطراف شمیل  واقع در شهرستان بندرعباس گفت:براساس بررسی های مرکز بهداشت بندرعباس نواحی محروم اطراف شمیل بیماری فشار خون و دیابت در بین این روستاییان شایع است و هدف اردوی جهادی آموزش و پیشگیری از بیماری می باشد.

 

 

 

 

زین الدینیان اظهار کرد: این گروه دارای دو  تیم ۳۰نفره  متشکل از خواهران و برادران با همراهی دو پزشک متخصص و دو دانشجوی دندان پزشکی خواهد بود که بر اساس شرح وظایف خود عمل خواهند کرد .

 

 

 

وی افزود: این اردو جهادی پنج روز متوالی و در دو بخش فرهنگی،آموزشی برگزار می گردد و دانشجویان براساس تخصص خود به روستائیان محروم ارائه خدمت می نمایند.

 

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس خاطرنشان کرد: در این اردوهای جهادی اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و همچنین  برگزاری کلاس آموزش قرآن و کلاسهای آموزشی برای دانش آموزان این مناطق محروم  از دیگر برنامه های این اردو می باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff