شیفت بندی، علت تعطیلی نانوایی ها در شهر سردشت
+ پ -
شیفت بندی، علت تعطیلی نانوایی ها در شهر سردشت

شب گذشته شاهد تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های سطح شهر سردشت بودیم که خبرنگار ما این موضوع را پیگیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، متاسفانه شب گذشته هفتم فروردین ماه شاهد تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های سطح شهر سردشت بودیم که این موضوع با اعتراض عامه مردم همراه بود.

از طرفی با توجه به جمعیت چند هزار نفری شهر سردشت و تردد زیاد مسافران نوروزی در این شهر، مشکلات فراوانی برای مردم در جهت تهیه قوت غالب آنها بوجود آمد.

بطوری که با بررسی این موضوع و گشت و گذاری در سطح شهر سردشت مشخص شد تنها یک نانوایی پخت داشته است و بقیه نانوایی هایی که شیفت کاری آنها بوده تعطیل بودند.

در ادامه خبرنگار ما علت تعطیلی این نانوایی ها را از نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویا شد. که در این رابطه علی زارعی گفت: ما در کل چهار نانوایی در سطح شهر سردشت داریم که متاسفانه یکی از این نانوایی ها به علت تخلف پلمپ می باشد و با توجه به ایام نوروز سه تای دیگر شیفت بندی شده اند و به نوبت به مردم خدمات می دهند.

وی گفت: با درخواست نانواهای شهر سردشت تصمیم گرفته شده است که در ایام تعطیلات نوروزی این عزیزان هم با شیفت بندی با خانواده به مرخصی بروند.

زارعی اظهار کرد: شیفت بندی نانوایی ها تا امروز بوده است و از امروز به بعد تمامی نانوایی ها در سطح شهر سردشت به مردم خدمات می دهند.

 

انتهای پیام/ ح.پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff