شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین است/ سلب تابعیت محبوبیت شیخ قاسم را دو چندان می کند
+ پ -
شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین است/ سلب تابعیت محبوبیت شیخ قاسم را دو چندان می کند

معاون نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان شیخ عیسی قاسم را رهبر معنوی انقلاب بحرین دانست و افزود: شیخ عیسی قاسم در قلب مردم بحرین جای دارد و سلب تابعیت نه تنها او را از مردم دور نمی کند بلکه باعث مقبولیت و محبوبیت بیشتر وی می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین اصغر کهوری زاده معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تحولات اخیر در بحرین گفت: سلب تابعیت عیسی قاسم با هدف جلوگیری از پیشرفت خیزش مردمی در بحرین صورت گرفت.

وی با بیان اینکه آل خلیفه با سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین پازل انحتاط خود را تکمیل کردند تصریح کرد: جدا کردن روحانیت از مردم نه تنها روند انقلاب بحرین را کند نمی‌کند بلکه باعث جوش و خروش بیشتر مردم می شود.

 

کهوری زاده با اشاره به دست داشتن عربستان در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: علاوه بر ایران اغلب کشورهای عربی و حتی اروپایی این اقدام خبیث آل خلیفه را محکوم کردند.

وی با اشاره به بازتاب های بین المللی این اقدام غیر متعارف گفت: رهبران جوان و بی تجربه عربستان و بحرین با بی تدبیری جایگاه پوشالی کشورشان را یکی پس از دیگری در بین سران کشورهای عربی از دست می دهند.

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان با بیان اینکه امام خمینی(ره) چند سال پیش از انقلاب به خارج از کشور تبعید شد گفت: سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم نیز می تواند نویدبخش پیروزی زودهنگام جنبش اسلامی مردم بحرین باشد.

وی با اشاره به تضاهرات مردمی در پی اقدام نسنجیده آل خلیفه گفت: شیخ عیسی قاسم در قلب مردم بحرین جای دارد و سلب تابعیت نه تنها او را از مردم دور نمی کند بلکه باعث مقبولیت و محبوبیت بیشتر وی می گردد.

کهوری زاده شیخ عیسی قاسم را رهبر معنوی انقلاب بحرین دانست و افزود: در شرایط فعلی بحرین که ظلم و زور حکومت می‌کند، شیخ عیسی قاسم نسخه شفابخش این کشور است.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff