تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 506673
تاریخ انتشار:جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
ائمه جمعه هرمزگان عنوان کردند؛

شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است/ خبائث انگلیسی ها بر علیه ملت ایران تمام شدنی نیست

ائمه جمعه هرمزگان با بیان اینکه امروز شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارزه و خستگی ناپذیر در جهان اسلام است، اظهار کرد: شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است و به تنهای در کشور نیجیریه و در آن خفقان حاکمیتی که وجود دارد یاران زیادی برای نظام و انقلاب تربیت کرده که و خیلی از آنها پیرو امام(ره) ومقلد مقام معظم رهبری هستند.

شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است/ خبائث انگلیسی ها بر علیه ملت ایران تمام شدنی نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه هرمزگان با بیان اینکه امروز شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارزه و خستگی ناپذیر در جهان اسلام است، اظهار کرد: شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است و به تنهای در کشور نیجیریه و در آن خفقان حاکمیتی که وجود دارد یاران زیادی برای نظام و انقلاب تربیت کرده که و خیلی از آنها پیرو امام(ره) ومقلد مقام معظم رهبری هستند.

اجازه میدان‌داری به ثروتمندان در انتخابات ندهید

آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و خطیب جمعه بندعباس اظهار کرد: هرچه داریم و خواهیم داشت به برکت تحریم است و شک نکنید با همت تمامی آحاد جامعه به خوداتکایی کامل می‌رسیم.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه در بخش قرآنی غفلت کرده‌ایم و کمبود قاری، حافظ و مفسر قرآن در استان داریم، گفت: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس به دلیل نداشتن جا و مکان تعطیل شده بود که با تلاش دوباره، این دانشکده فعال شد و درحال حاضر این دانشگاه مشکل فضای فیزیکی دارد و کتابخانه اش فاقد کتاب است که بایستی مشکلات قرآنی و این دانشکده علوم قرآنی در استان برطرف شود.

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: جاده روستای دق فینو از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرعباس مشکلاتی دارد و این روستا یکی از مراکز تولید دام است و از استاندار می‌خواهم دستور دهد مشکلات جاده این روستا برطرف شود.

وی با بیان اینکه امروز آخرین خطبه‌ام به عنوان امام جمعه در استان ایراد می کنم، گفت: هیچ دلیل خاصی بر نبودنم در این سنگر جز تصمیم رهبری معظم بر جوان‌گرایی ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها نیست.

امام جمعه بندرعباس اضافه کرد: حال که از استان می‌روم از هیچ کس دلخوری ندارم و برای انتقام و کوبیدن دیگران، مطلبی در خطبه‌ها بیان نکرده ام، الا اینکه احساس تکلیف کردم و به عنوان سخنران به استان می‌آیم و برای ساخت مسجد در استان تلاش می‌کنم.

آیت الله نعیم آبادی گفت: عناصر قدرت می‌خواهند قانون را زیرپا له کنند که دستگاه قضایی و اجرایی بایستی با قانون شکنان مقابله کنند.

وی اظهار کرد: اجازه میدان‌داری به ثروتمندان در انتخابات ندهید و نگذارید در مجلس نفوذ کنند و یا برخی با ثروت به قدرت برسند.

خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به بر اینکه قانون «پول از کجا آوردید» بایستی اجرا شود بر رسیدگی به فقرا، نیازمندان، پابرهنه هاو محرومان تاکید کرد.

نعیم آبادی گفت: بایستی مشکلات مجتمع نور برطرف شود که از دستگاه قضایی، اطلاعاتی و استانداری می‌خواهم از حقوق مالکان واحدهای مجتمع نور دفاع کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام عبادی زاده جانشین بنده است و بایستی از ایشان حمایت شود و برای این نماینده ولی فقیه در استان آرزوی توفیق کرد.

شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است/امارات در جنگ یمن به التماس افتاده است

حجت الاسلام مهدی دُری امام جمعه رودان در خطبه های عبادی و سیاسی امروز شهرستان اظهار کرد: شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام است و به تنهای در کشور نیجیریه و در آن خفقان حاکمیتی که وجود دارد یاران زیادی برای نظام و انقلاب تربیت کرده که و خیلی از آنها پیرو امام(ره) ومقلد مقام معظم رهبری هستند.

امام جمعه رودان افزود: شیخ زکزاکی در اولین ملاقاتش با امام خمینی(ره) بیان می کند که از لحظه ای که چشم من به امام افتاد مطمئن شدم که ایشان بنده مخلص خداست و او توسط خدا پذیرفته شده است همان زمان تصمیم گرفتم امام رهبر ما باشد و هر مکتب فکری و مذهبی که پیروی می کند دنبال کنم.

دُری ادامه داد: چنین روحیه ای در کشور نیجریه شروع کرده به تربیت شاگردانی در مکتب انقلاب اسلامی که خیلی از آنها مقلد مقام معظم رهبری و امام راحل هستند و اینگونه شیعیان را تربیت می کند که چشمشان به دهان مقام معظم رهبری هست.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در کشورخودمان افرادی اینگونه مثل شیخ زکزاکی پیرو رهبر انقلاب نیستند تصریح کرد: چنین تفکری خیلی بد است که بجای اینکه گوشش به دهان رهبر انقلاب باشد می گوید ما باید ببینیم غربی ها چه می گویند اول آنها بیایید حرفی بزنند وبعد ازآزمایش، نتیجه آن را بدانیم.

خطیب جمعه رودان اضافه کرد: کسانیکه گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودند در دنیا عزت پیدا کردند حزب الله لبنان، فلسطین، یمن و شیخ زکزاکی و همه افرادیکه از مقام معظم رهبری پیروی می کنند چه جوری در دنیا عزت پیدا کردند.

دُری با اشاره به گیرکردن اماراتی ها در باتلاق جنگ یمن اظهار کرد: امارات در جنگ یمن به التماس افتاده و بدنبال یک راهکاری است که از این جنگ خارج شود چون می فهمند که اگر پهبادهای یمن امارات را بزنند تمام اقتصادش بهم می خورد.

وی خاطر نشان کرد: خیلی از قسمت های عربستان توسط پهبادهای یمن هدف قرار می گیرد و الآن به این نتیجه رسیدند که اگر این حملات به همین شکل پیدا کند و ناامنی بوجود بیاد قطب اقتصادی آنها از بین می رود.

امام جمعه رودان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ۲۱ تیرماه سالروز قیام خونین مردم مسجد گوهرشاد مشهد در اعتراض به کشف حجاب رضا شاه و روز عفاف و حجاب ادامه داد: این حرکت ارزشمند را باید گرامی بدانیم و راهشان را با رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در تبیین اثرگذاری جهانی کاروان حجاب اسلامی ایرانی فرمودند؛ بانوان ایرانی با حفظ حجاب، استقلال هویتی و فرهنگی خود را به دنیا صادر و این سخن جدید را اعلام می کنند که با حفظ حجاب و جلوگیری از سوء استفاده مردان بیگانه و زیاده طلب، در میدان اجتماعی حضور فعال و موثر داشته باشند

دُری با بیان اینکه استکبار به دنبال تبلیغ محدویت حجاب زنان در جامعه اسلامی است اضافه کرد: الحمدالله بواسطه انقلاب اسلامی زنان ما ثابت کردند در دنیا حجاب و پوشش نتها محدویت نیست بلکه به راحتی می توانند در عرصه های اجتماعی حضور پیدا کنند و نتیجه آن مدال هایی که توسط زنان ایران اسلامی به ارمغان آمده است.

امام جمعه رودان همچنین گفت: آمار تعداد معلم، استاد دانشگاه ، دکتر و نویسنده زن قبل از انقلاب و الآن قابل مقایسه نیست و آن موقع که حجابی نبود چقدر پیشرفت و الآن که حجاب هست چقدر پیشرفت قابل توجه داشته ایم.

دُری با اشاره به کار ارزشمند راننده اسنپ افزود: راننده اسنپ با تذکر به مسافر بی حجاب امربه معروف و نهی از منکر می کند و دشمنان برعلیه این راننده تبلیغات راه انداختند که این کار را تضعیف کنند اما عکس العمل مردم چیز دیگری بود و از این کار ارزشمند راننده اسنپ حمایت کردند و تعدادی وکلا حاضر شدند بصورت رایگان وکیل مدافع آن باشند و تعدادی دیگر هزینه کربلا این راننده را بخاطر کار ارزشمندش تقبل کردند.

وی با بیان اینکه دشمن غیرت و عفاف و حجاب زنان کشورما را مورد هدف قرار داده است خاطرنشان کرد: در تمام عرصه شکست خوردند و تنها امیدش در این راه است که با ماهواره و شبکه های اجتماعی عفاف و حجاب زنان وغیرت را از مردان ما بگیرد.

خبائث انگلیسی ها بر علیه ملت ایران تمام شدنی نیست /شیخ زکزاکی نماد یک روحانیت مبارزه و خستگی ناپذیرجهان اسلام است

حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی، امام جمعه موقت شهرستان سیریک ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان، اظهار کرد: شورای نگهبان یکی از نهادهای مهم قانونی در ساختار نظام است که سه وظیفه نظارت بر قانون گذاری ، تفسیر قانون اساسی و نظارت بر انتخابات دارد.

امام جمعه موقت سیریک گفت: شورای نگهبان پشتیبان مردم و نظام و و خاری بر چشم دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب است شورای تگهبان ضامن جمهوریت نظام و اسلامیت قوانین است و حملات  به شورای نگهبان از سوی دشمنانی است که با اسلامیت نظام مخالف اند.

حجت الاسلام خلیلی بیان کرد امروز شیخ زکزاکی نماد روحانیت مبارزه و خستگی ناپذیر در جهان اسلام است و با عنایت به شرایط سخت جسمی شیخ مظلوم و مقاوم  ابراهیم زکزاکی و همسرشان درخواست ما از سازمان کنفرانس اسلامی و مجامع بین المللی برای ورود به این مسئله انسان دوستانه است .

وی ابراز کرد: یکی از شاخصه های مردم ایران توجه به ارزش های دینی و اسلامی است و تجمع مردم مشهد در مسجد گوهر شاد هم در دفاع از ارزش ها ی دینی بود که توسط نیروهای دولتی در سال ۱۳۱۴ سرکوب شد.

امام جمعه موقت سیریک تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری یکی از مهمترین نهادهای قانونی در ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران است که وظایفی شامل انتخاب و تعیین رهبری ، نظارت بر بقاء و استمرار شرایط رهبری و قانون گذاری نسبت به خود بر عهده دارد.

حجت الاسلام خلیلی با اشاره به ۲۳ تیر ماه روز گفتگو و تعامل سازنده با جهان، اظهار کرد: بنا به تصویب اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی   مقر شده که ۲۳ تیر ماه که مصادف با تصویب نافرجام برجام  است روز گفتگو و تعامل سازنده با جهان نام گذاری شده است.

وی یادآور شد: ما مخالف گفتگو و تعامل با جهان نیستیم اما این گفتگو و تعامل باید عزتمندانه باشد و دو طرفه ، این چه تعامل و گفتگویی است که همه چیز داده ایم اما باز تحریم هستیم بلکه تعامل باید عزت مندانه و شرافتمندانه و دو طرفه باشد.

امام جمعه موقت سیریک خاطر نشان کرد: نشانه های متقین ایمان به خدا ، ایمان به قیامت ، ایمان به ملائک، ایمان به کتاب های آسمانی ، ایمان به انبیاء ، اهل انفاق ، اهل اقامه نماز، اهل پرداخت زکات، وفای به عهد و اهل صبر و بردباری می باشد.

انتهای پیام/ی

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=506673
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,259 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل