شکست تیم مقاومت از همتای مینابی / خلیج فارس میناب صدرنشین شد
+ پ -
شکست تیم مقاومت از همتای مینابی / خلیج فارس میناب صدرنشین شد
از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال؛

شکست تیم مقاومت از همتای مینابی / خلیج فارس میناب صدرنشین شد

دو تیم مقاومت و خلیج فارس سولقان میناب در حالی به مصاف هم رفتند که تیم سولقان موفق شد تیم مقاومت را مغلوب خود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب ،دیدار دربی مسابقات لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان در شهرستان میناب بین دو تیم مقاومت و خلیج فارس سولقان در ورزشگاه شهید امینی این شهرستان برگزار شد.

از مهمترین بازی های هفته ششم مسابقات لیگ برتر استان هرمزگان با صدر نشینی تیم خلیج فارس میناب و با شکست تیم مقاومت در یک دیدار دربی در میناب به پایان رسید.

نیمه اول بازی دو تیم با نتیجه مساوی به پایان رسید و در نیم دوم دو تیم با انجام یک بازی تماشایی در حالی به مصاف هم رفتند که تیم خلیج فارس در یک بازی تاکتیکی توانست در دقیقه ۴۶ با ضربه امیر رسولی اوین توپ بازی روانه دروازه تیم مقاومت کند.

در ادامه تیم مقاومت با اختلاف ۱۰ دقیقه با گل محمد فخاری بازی را به تساوی کشاند ولی این تیم خلیج فارس میناب بود که توانست در دقیقه ۷۳ بازی از روی ضربه مستقیم عبدالله دهباشی دومین گل روانه تیم حریف شود.

تیم خلیج فارس در این دیدار موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ از سد تیم مقاومت ،همتای مینابی خود بگذرد و با امتیاز ۶ بازی،۴ برد، ۲ تساوی و با تفاضل گل ۸ بدون باخت با ۱۴ امتیاز  در صدر مساباقت لیگ برتر هرمزگان قرار دارد.

تیم اروند بندرعباس در جدول رده بندی دوم و تیم مقاومت بسیج با ۹ امتیاز در رده هشتم و تیم لمیزان با ۶ امتیاز در قعرجدول رده بندی هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر هرمزگان قرار دارد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff