شکارچی متخلف در حین ارتکاب شکار در سیریک دستگیر شد
+ پ -
شکارچی متخلف در حین ارتکاب شکار در سیریک دستگیر شد
رئیس محیط زیست شهرستان سیریک بر داد ؛

شکارچی متخلف در حین ارتکاب شکار در سیریک دستگیر شد

رئیس محیط زیست شهرستان سیریک گفت: با همکاری نیروهای مردمی یک متخلف در حین شکار در منطقه کوه طغیر از توابع شهرستان دستگیر و جهت تشکیل پروند به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حسین فراغ دل در گفتگو با خبرنگار آذینی ، افزود: از این متهم یک قبضه اسلحه برنو به همراه تعداد۲۰ عدد تیر کشف و ضبط شد و متهم جهت تشکیل پروند و سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

 

این مسئول ابراز داشت: این ماموریت با همکاری نیروهای مردمی دوستدار و علاقمند به حفاظت و حراست از محیط زیست و همکاری اکیپ کشت محیط بانی محیط زیست شهرستان میناب صورت گرفت.

 

فراغ دل افزود: خوشک سالی های متعدد خود نوعی به محیط زیست و حیات وحش خسارات جبران ناپذیری وارد کرد که متاسفانه متخلفین با شکار غیر مجاز بز ، قوچ و میش و بسیاری از پرندگان با ارزش و کمیاب به انقراض و نابودی آنها سرعت بیشری بخشیده است.

 

رئیس محیط زیست شهرستان سیریک اضافه کرد: از مهمترین مناطق مستعد برای حفاظت محیط زیست مناظق حاشی ، کلاه شیخان و منطقه حفاظت شده جنگلی حرا و چندل در خور و تالاب بین الملی آذینی ،خورهای بازگرد، گز ، گراندهو از توابع شهرستان سیریک می باشد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff