شوق و هیجان زائرین در راهپیمایی عظیم اربعین درمانگر خستگی خادمین است

+ پ -
شوق و هیجان زائرین در راهپیمایی عظیم اربعین درمانگر خستگی خادمین است
گفتگو/خادم موکب ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه:

شوق و هیجان زائرین در راهپیمایی عظیم اربعین درمانگر خستگی خادمین است

خادم موکب ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه اظهار کرد: مشاهده شوق و هیجان زائرین از گروههای مختلف سنی در راهپیمایی عظیم اربعین خستگی را از بدنمان بیرون می برد.

فاطمه محمدیان،خادم موکب ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه در گفتگو با خبرنگاراعزامی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با اشاره به اینکه هم اکنون در سال سوم خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی قراردارد، گفت: برای اینکه در خدمت رسانی به مهمانان امام حسین(ع) نقشی هرچند کوچک داشته باشیم به همراه دخترم و آشنایانم به مدت روز به خدمت رسانی به زائرین مشغول می شویم.

خادم موکب ثارالله با بیان اینکه خدمت رسانی به زائرین نسبت به سایر موکب ها متفاوت است، اظهار کرد: وجود دستگاه ماساژور برای رفع گرفتگی های عضلانی زائرین که در مسیر پیاده روی قرار دارند کار متفاوتی است که در این موکب انجام می شود.

محمدیان تصریح کرد: عاشقان امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی دچار گرفتگی عضلانی از ناحیه دست، پا و کمر می شوند که با قرار دادن این دستگاه بر روی قسمت های موردنظر، در ناشی از مسیرهای پیاده روی تسکین و گرفتگی عضلانی رفع می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه روزانه هزاران نفر از تمامی گروههای سنی از جمله پیر، جوان و کودک برای جریان پیداکردن خون در عضلات به این موکب مراجعه می کنند  که مشاهده شوق و هیجان زائران امام حسین(ع) در این راهپیمایی عظیم خستگی از تن ما بیرون می رود.

خادم موکب ثارالله با اشاره اولین حضورشان در میان خادمین امام حسین(ع) یادآور شد: یکی از دوستان همسرم برای خرید دستگاههای ماساژور به قشم سفر می کنند و همسرم برای اینکه دوست داشت در پیاده روی اربعین سهمی داشته باشد به دوستشان خدمت کردن به زائران پیشنهاد می دهد و وی قبول می کند و در حال حاضر به مدت سه سال  است که درحال خدمت رسانی به عاشقان دلسوخته اربابمان هستیم.

محمدیان بیان کرد: هنگامی که به زمان پایان این حماسه عظیم نزدیک می شویم به قدری غم انگیز و ناراحت کننده است که می گویم ای کاش همیشه این اربعین بود و از این بابت ناراحت هستم که ایا سال آینده برای خدمت به زائرین زنده باشم یا نه.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff