شور و نشاط انتخابات هرمزگان به رقص و پایکوبی در ایام فاطمیه رسید
+ پ -
شور و نشاط انتخابات هرمزگان به رقص و پایکوبی در ایام فاطمیه رسید

آقایان محترم نامزد، مگر نمی‌دانستید دوران تبلیغات برای انتخابات مجلس، ایام فاطمیه است؟ پس چرا در تبلیغات خود این موضوع را لحاظ نکردید، مگر شما خود را دایه دار اسلام و مسلمانی نمی‌دانستید، پس چه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، ایام فاطمیه، ایام حزن و اندوه اهل‌بیت، ایام غم و تنهایی علی(ع) شروع‌شده است. اما گویا مردم شهر من درب نیم‌سوخته و میخ آهنی و پهلوی شکسته را فراموش کرده‌اند.

 

مصیبت به حدی برای علی(ع) سنگین بود که تاب‌وتوان زندگی بدون فاطمه(س) را نداشت، فاطمه ستون خیمه امیرالمؤمنین بود، او یک حامی تمام و کمال برای همسرش بود و در تمام مراحل یار مهربان علی(ع) به شمار می‌رفت.

 

شب اول فاطمیه گذشت اما امسال شهر من رنگ و بوی فاطمی ندارد. از خیابان‌های شهر که در حال عبور بودم تا خود را به مراسم عزای بی‌بی فاطمه زهرا(س) برسانم به‌جای تن‌پوش عزا برای شهر، انواع و اقسام کاغذهای رنگی و متفاوت بر درودیوار آویزان بود. فلان کاندید، دکتر، مهندس یا …

 

مگر شما صدای غربت فاطمه (س) را نشنیده‌اید؟

 

آقایان محترم نامزد، مگر نمی‌دانستید دوران تبلیغات برای انتخابات مجلس، ایام فاطمیه است؟ پس چرا در تبلیغات خود این موضوع را لحاظ نکردید، مگر شما خود را دایه دار اسلام و مسلمانی نمی‌دانستید، پس چه شد؟

 

جلوتر که رفتم صدای آهنگ و رقص و آواز از ستادهای انتخاباتی دلم را آتش زد و بی‌اختیار عرق شرم بر پیشانی‌ام نشست، علی جان ما را ببخش.

 

ببخش که کسب قدرت برای خود را از همه‌چیز مهم‌تر می‌دانیم و از هر طریقی به دنبال جذب افراد برای مقاصد خود هستیم، ببخش اگر حرمت‌شکنی کردیم ، ایام فاطمیه و پخش آهنگ و آواز و… آن‌هم در شهری که مردمش خود را محبین عباس(ع) می‌دانند.

 

چرا باید در آنجایی که باید عمل کنیم، اقدامی انجام نداده و دست روی دست می‌گذاریم؟

 

شیشه ماشین را بالا کشیدم و در حال گوش دادن به رادیو به مسیر خود ادامه دادم.

 

آقای صداوسیما مرکز خلیج‌فارس شما دیگر چرا؟ مگر دولت اسلامی هزینه‌های شمارا تأمین نمی‌کند، پس چرا اسلامی عمل نمی‌کنید یعنی حضرت فاطمه زهرا(س) دختر نبی اکرم(ص) آن‌قدر شخص کمی بوده که حتی صداوسیمای هرمزگان هم شب اول فاطمیه را فراموش کرده و مشغول پخش انواع و اقسام ترانه است؟

 

یا صاحب‌الزمان(عج) شما ببخش، خدای‌نکرده بر این مردم غضب نکن. مهدی جان دعا کن برای ما، چراغ هدایت را در مقابل دیدگان ما روشن کن.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff