شورای ورزش در راستای رفع مشکلات ورزش شهرستان گام بر می‌دارد
+ پ -
شورای ورزش در راستای رفع مشکلات ورزش شهرستان گام بر می‌دارد

فرماندار پارسیان گفت: شورای ورزش در راستای تندرستی و پیشگیری از بیماری‌ها و رفع مشکلات ورزش شهرستان گام برمیدارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جلسه شورای ورزش شهرستان پارسیان به ریاست محمد رادمهر فرماندار پارسیان با حضور کلیه اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پارسیان اطهار کرد: شورای ورزش یک شورای مشورتی است که تلاش این شورا در راستای تندرستی و پیشگیری از بیماری‌هاورفع مشکلات ورزش شهرستان گام برمیدارد.

رادمهر با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه نام برد وافزود : با سیاست گذاری درست می توان از ورزش در جهت ارتقاء سطح کیفی  ورشد وتوسعه جامعه وکشور استفاده نمود.

وی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان تاکید و خواستار همکاری و مشارکت عمومی در این بخش شد .

فرماندار پارسیان افزود: تأمین سلامت جسم و روانی آحاد جامعه، غنی‌سازی اوقات فراغت، گسترش روابط اجتماعی، دور شدن از زندگی ماشینی، فاصله گرفتن از بیماری‌های گوناگون و… از مهمترین اهداف ورزش همگانی است.

وی با اشاره به اینکه در بین جوانان روستایی شهرستان در زمینه ورزش استعدادهای خوبی وجود دارد که باید شناسایی و سرمایه گذاری شود، تصریح کرد: تاکنون در زمینه ورزش شهرستان خوب کار شده است وباید به ورزش روستایی و ساحلی اهمیت و توجه خاصی نشان داده شود .

فرماندار ضمن اشاره به اهمیت ورزش در تامین سلامت جسم و روح انسان خاطرنشان کرد : اجرای ورزش همگانی در سطح شهرستان مستلزم رادمهر با تاکید بر لزوم توجه به مقوله ورزش در سطح بخشها و شهرپارسیان و دشتی و کوشکناربر لزوم همکاری دهیاران و شهرداران در جهت ترویج ورزش همگانی با مشارکت مسئولین دستگاهها و اداره ورزش و جوانان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff