شورای نگهبان در جاهای مختلف نظام را از ورطه سقوط نجات میدهد
+ پ -
شورای نگهبان در جاهای مختلف نظام را از ورطه سقوط نجات میدهد

امام جمعه جاسک گفت: شورای نگهبان یکی از نهادهای حساس و مهم جمهوری اسلامی است که در جاهای مختلف نظام را از ورطه سقوط نجات میدهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی مکران نیوز، حجت الااسلام جواد غلامی در خطبه‌های امروز نماز جمعه جاسک با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و اشاره به بحث انتظار فرج حضرت ولی عصر (عج) اظهار کرد:در ماه رمضان  مومنان  باید استغفار کنند چرا که در تمام روایات نیز آورده شده که تمام مصائب، مشکلات و تنگناها بر اثر گناه کردن به وجود می آید.

 

وی در ادامه خطبه ها با انتقاد از جشن گرفتن برخی به بهانه توافق هسته ایی خاطرنشان کرد:جشن گرفتن ما باعث میشود آمریکاییها فکر کنند با این توافق و فشار آنها ما از زیر بار تحریم خلاص شده ایم و تحریمها ما را به میز مذاکره آورده اند و تاثیرگذار بوده اند.

 

غلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توافق ایران با گروه ۱+۵، اظهار داشت: مبارزه ما با ظلم و استکبار همچنان ادامه دارد چراکه توافق ما با دشمن است نه با دوست؛ دشمنی که سال ها دستش را به خون مسلمانان آغشته کرده است.

 

وی اضافه کرد:نظام ما نظامی است که هرجا افتاده و مظلومی راببیند دستش را میگیر و هر جا با ظالمی مواجه شود جلوی او خواهد ایستاد.

 

امام جمعه جاسک به سالگرد تاسیس شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان نقطه تضمین و تامین برای نظام است و اگر تضعیف شود، حرکت نظام دچار مشکل می شود.

 

وی با اشاره به صحبتهای آیت الله جنتی در خصوص نقش کمرنگ شورای نگهبان در خصوص انتخابات مجلس ششم خاطرنشان کرد: آیت الله جنتی گفتند که شاید ما در آن برهه زمانی اشتباه کردیم که فیلتر شورا را تنگ گرفتیم و اجازه دادیم آنها وارد مجلس شوند اما دیگر چنین اجازه ایی نخواهیم داد زیرا پرونده برخی نمایندگان آن دوره سیاه بود که مصوباتی علیه نظام انجام دادند.

 

وی اضافه کرد:در مجلس ششم که برخی نمایندگان بدون فیلتری وارد آن شدند در خصوص مسئله جلوگیری از انتشار روزنامه های زنجیره ایی توسط قوه قضائیه،نماینگان  یک لایحه سه فوریتی را به طرفداری از آن روزنامه ها تقدیم مجلس کردند،آنها متاسفانه به اصل ولایت فقیه نظر داشتند و دنبال رفراندوم خواستن و یا نخواستن جمهوری اسلامی بودند و در همین خصوص به رهبری نامه نوشتند.

 

غلامی در ادامه با اشاره به محورهای بیانات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان اظهار داشت:راه جذب جوانان و ایجاد نشاط برای آنان، اجرای کنسرت موسیقی نیست و جاذبه های دین و شادی دور از گناه باید برای جوانان تبیین شود.

 

غلامی بیان نمود:همانطور که رهبری فرمودندجوان ایرانی نه تنها افسرده نیست بلکه با نشاط است زیرا جوانی که در شب  قدر تا سحر  مشغول عبادت است و سپس در روز جمعه و بازبان روزه در روز قدس بر علیه اسرائیل و امریکا شعار میدهد قطعا جوان پرشور و با نشاطی است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff