شورای نگهبان ،‌نگهبانان نظامند و موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند
+ پ -
شورای نگهبان ،‌نگهبانان نظامند و موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند

امام جمعه بندرچارک شورای نگهبان را نگهبانان نظام دانست و گفت : اقتضای نگهبانی احتیاط تمام جوانب است و شورای نگهبان موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز : اصغر شاکری امام جمعه بندر چارک در خطبه اول مسئولیت اجرای قوانین الهی را در خانواده بر عهده مردان دانست و گفت : تا زمانی که خود مردان به قوانین الهی عمل نکند نخواهد توانست که قوانین را به نحو احسن در خانواده اجرا کند.

حجه السلام و المسلمین شاکری در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوی به فرمایشات رهبر انقلاب اشاره نمود و افزود : که مذهبی ها و مومنین را تندرو و افراطی ننامید و انها را از میدان خارج نکنید.

وی در ادامه اظهارکرد : در جریان دستگیری تفنگداران امرایکایی ، هیمنه و هیبت آمریکا را در هم شکستیم و سیاسیون هم مرزهای سیاسی را کنترل کنند ، هر کجا آمریکا به مرزهای سیاسی ما تجاوز کردند ، هیمنه و هیبتش را بشکند.

امام جمعه بندرچارک درادامه شورای نگهبان را نگهبانان نظام دانست و بیان نمود : اقتضای نگهبانی احتیاط تمام جوانب است و موظف است از ورود افراد فاسد جلوگیری کند.

حجه السلام شاکری به سرانجام رسیدن برجام گفت : برجام پیروزی مقاومت بر ظلم است و مقاومت ملت بزرگ ایران نهایتا نتیجه داد و هر کجا ملت بر اصول خود مقاومت کنند نتیجه خواهند گرفت.

خطیب جمعه بندرچارک در پایان تصریح کرد : اداره بنیاد مسکن و راه و شهرسازی مشکل مسکن اهالی شهر چارک را حل نمایند و به خط کشی و نواقص جاده متصل به چارک رسیدگی کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff