شورای تأمینی که بدون مجوز وارد حریم خصوصی پارسیان شد/آقای وزیرکشور لطفا ورود پیدا کنید
+ پ -
شورای تأمینی که بدون مجوز وارد حریم خصوصی پارسیان شد/آقای وزیرکشور لطفا ورود پیدا کنید

شورای تأمین شهرستان لامرد در حالی به ۵ روستای پرسروصدای الحاقی این روزهای غرب شهرستان پارسیان وارد شد که بدون مجوز وهرگونه اطلاع مسئولین شهرستان پارسیان بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛نیمه های شب گذشته ۵ روستای غرب پارسیان که این روزها سخت به تیتر اول محافل خبری هرمزگان وفارس تبدیل شده است شاهد حضور شورای تأمین شهرستان لامرد بود که بدون هرگونه مجوز و اطلاع مسئولان پارسیان و شورای تأمین این شهرستان به منطقه وارد شدند که با استقامت مردم این ۵ روستا مواجه شدند و آنها را از دیار خود بیرون راندند.

 

مردم روستاهای تمبوشمالی،تمبوجنوبی، سروباش، اکبری و فارسی که این روزها زمزمه های جداشدنش بیش از هرزمان دیگری به گوش می رسد با در دست داشتن دست نوشته ها وبنرهایی که نشان از بی میلی و ناراحتی آنها در قبال الحاق بود در مقابل شورای تأمین شهرستان لامرد ایستادند وشعارهایی را سردادند.

 

 

در حالی که شورای تأمین شهرستان پشت درهای بسته تشکیل جلسه داده بود،مردم ۵ روستای غرب پارسیان به این اقدام بسنده نکردند و خود را به همراه عده ای از مردم شهرپارسیان به جلوی ساختمان فرمانداری پارسیان رساندند و از مسئولین شهرستان خواستار پاسخگویی صریح شدند.

 

 

فرماندار پارسیان بعد از جلسه شورای تأمین به میان مردم رفت وضمن درخواست از آنها برای حفظ آرامش گفت:مکاتباتی که با استاندار هرمزگان داشته ایم هیچ گونه الحاقی به این فرمانداری ابلاغ نشده است و ورود اعضای شورای تأمین شهرستان لامرد به این شهرستان جرم تلقی می شود.

 

 

فرماندار پارسیان افزود: مسئولین ارشد استانی در سفر رییس جمهور به هرمزگان از وی خواستار لغو مصوبه الحاق ۵ روستای غرب شهرستان پارسیان شده اند که یکی از دغدغه های اصلی مردم ومسئولین این شهرستان می باشد.

 

 

وی تصریح کرد: رییس جمهور در همان سفر قول توقف و بازنگری وکارشناسی مجدد این مصوبه را داده است وتاکنون هیچ گونه اقدامی دیگر از سوی وزارت کشور در خصوص الحاق به استانداری وفرمانداری پارسیان ابلاغ نشده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff