شوراها نماد مشارکت و اداره مردم در امور جامعه هستند
+ پ -
شوراها نماد مشارکت و اداره مردم در امور جامعه هستند

مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر گفت: همفکری و تعامل با دهیاران، شهرداری‌ها و شوراهای شهر به‌عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم‌گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی موجب رفع بسیاری از موانع در برنامه‌های تعلیم و تربیت می‌شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار، به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها از معلمان عضو شوراهای شهر و روستا تجلیل به عمل آمد.

اسماعیل خرامیده، مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر بابیان اینکه انتخاب فرهنگیان در شوراهای شهر و روستا نشان‌دهنده اعتماد و باور مردم به این قشر از جامعه است، گفت: جامعه‌ای که مسائل فرهنگی یک رکن اساسی آن محسوب می‌شود و برنامه‌ریزی‌های جامعه بر پایه آن شکل می‌گیرد جامعه موفق و پویایی است.

خرامیده نقش مسئولین محلی و شوراها را در تحقق برنامه‌های آموزش‌وپرورش مهم خواند و تصریح نمود: همفکری و تعامل با دهیاران، شهرداری‌ها و شوراهای شهر به‌عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم‌گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی موجب رفع بسیاری از موانع در برنامه‌های تعلیم و تربیت می‌شود.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل مسئولین شهرستان در فرآیند آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان گفت: در سال تحصیلی جاری به همت تلاش فرهنگیان، همراهی مردم و همدلی مسئولان گام‌های رو به رشدی را در زمینه علمی و تربیتی مدارس شاهد بوده‌ایم.

در این مراسم اعضای فرهنگی شوراهای اسلامی شهر و روستا به بیان دیدگاه خود در حوزه مسائل آموزش‌وپرورش پرداختند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff