فرمانده سپاه ناحیه رودان:

شهید مطهری یک اسلام شناس برجسته، کامل بود

صادقی، شهید مرتضی مطهری را یک شخصیت اسلام شناس، جریان شناس و از دانشمندان عصر خود برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، سرهنگ پاسدار عبدالله صادقی، فرمانده سپاه ناحیه رودان در جمع طلاب بسیجی این شهرستان اظهار کرد: شهید مطهری یک اسلام شناس کامل و برجسته و جریان شناس بود که در طول عمر با برکت خود سعی کرد اسلام واقعی را به مردم بشناساند که در طول عمر با برکت خود با مطالعات زیاد و اثر بخشی که داشت توانست در مقابل شبهه افکنی شبهه افکنان قد علم کند.

وی افزود: شهید مطهری در زمان خودش جهاد تبیین را به بهترین نحو انجام می‌داد و همین جهاد تبیین او بود که باب شهادت را برایش گشود و توسط فرقه گمراه فرقان به شهادت رسید.

فرمانده مقاومت بسیج سپاه رودان ادامه داد: امروز هم جامعه ما نیازمند کسانی است که بتوانند مانند شهید مطهری دل شبهه‌ها را بشکافند و ذهن مشوش جوانان را که هدف شبهه های متفاوت و گوناگون است از انحراف و میل به سمت باطل جدا کند و وظیفه تک تک ماست که در حدوتوان خودمان این فریضه واجب و فوری را انجام بدهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: دشمن تمام تلاشش را برای جذب جوانان ایران و انحراف دل آنها از انقلاب و ارزش‌های اسلامی بکار بسته است اما بر خلاف نقشه‌های آنها و به اعتراف خودشان هژمونی و ابهت‌شان رو به افول است و نفتالی بنت، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی میگوید؛ ما بدون دخالت ایران و از درون رو به فروپاشی میرویم و امروز دشمنان ما متوجه این مطلب شده اند که قدرت جدیدی در منطقه با محوریت ایران شکل گرفته است بنابراین تمام تلاش‌شان را برای مقابله همه جانبه با ایران بکار می‌بندند.

سرهنگ صادقی خاطرنشان‌کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب یک جنگ ترکیبی بزرگ را علیه ملت ایران رقم زده اند و وظیفه ما دربرابر این جنگ نابرابر جهاد تبیین و روشنگری اثر گذار در جامعه است‌.

انتهای پیام/