شهید علی صیادشیرازی به‌عنوان یک فرمانده موفق، ولایتمدار و مکتبی نام برد
+ پ -
شهید علی صیادشیرازی به‌عنوان یک فرمانده موفق، ولایتمدار و مکتبی نام برد
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی‌آباد:

شهید علی صیادشیرازی به‌عنوان یک فرمانده موفق، ولایتمدار و مکتبی نام برد

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی‌آباد گفت: شهید علی صیادشیرازی به‌عنوان یک فرمانده موفق، ولایتمدار و مکتبی نام برد،سرباز ولایت بودن از افتخارات همیشگی شهید سپهبد صیادشیرازی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛قاسم صادقی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی‌آباد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی‌آباد با اشاره به سا‌لروز شهادت شهید سپهبد علی صیادشیرازی اظهار داشت: منش مدیریت نظامی، طراحی و برنامه‌ریزی این شهید والامقام در جنگ بر کسی پوشیده نیست و امروز رفتارهای این شهید به‌عنوان یک الگو برای مدیریت و فرماندهی در همه عرصه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی از شهید علی صیادشیرازی به‌عنوان یک فرمانده موفق، ولایت مدار و مکتبی نام برد و افزود: در وجود ایشان تمام شاخصه‌های یک انسان متقی نمایان بود و شخصیتی بودند که نقش مهمی در راستای پیروزی رزمندگان اسلام علیه دشمن ایفا کرد.

 

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی‌آباد با بیان اینکه اقامه نماز و بوسه رهبر معظم انقلاب بر پیکر شهید صیادشیرازی نشان از شخصیت والای این شهید دارد، بیان داشت: سرباز ولایت بودن از افتخارات همیشگی شهید سپهبد صیادشیرازی بود و ایشان شخصیتی بودند که در همه اوقات، به‌عنوان فردی اجتماعی و نظامی خدا را ناظر بر اعمال خود می‌دید و هیچ واهمه‌ای از دشمنان دین و انقلاب نداشت.

 

صادقی نقش یادگاران ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس و تبیین آن به نسل جوان و نوجوان امروز را ضروری خواند و تصریح کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ما نهادینه شود و ترویج آن مستلزم وحدت همگانی است.

 

وی گفت: امروز پاسداری از مرزهای ایران اسلامی، حفظ آرمان‌های انقلاب و امام (ره) و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا وظیفه اقشار مختلف در سرتاسر ایران اسلامی است و ترویج فرهنگ شهادت می‌تواند مانع از هجوم فرهنگی دشمنان شود.

 

شهید سپهبد علی صیادشیرازی در بامداد ۲۱ فروردین سال ۱۳۷۸ به دست منافقین کوردل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff