جسارت روزنامه قانون در برابر اقتدار سپاه خلاف واقع است/ حمله موشکی سپاه به مواضع داعش کاری بسیار بزرگ و اثرگذار بود
+ پ -
جسارت روزنامه قانون در برابر اقتدار سپاه خلاف واقع است/ حمله موشکی سپاه به مواضع داعش کاری بسیار بزرگ و اثرگذار بود

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید حججی الگوی بزرگی برای جوانان و آزادگان جهان است،اظهار کرد:حمله موشکی سپاه کاری بسیار بزرگ و اثر گذار بود و اینکه گفته شود داعش در تلافی اقدام سپاه محسن حججی را به شهادت رسانده، بی معنی است.

احمد مرادی،نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛با اشاره به شهادت مظلومانه و با صلابت شهید حججی گفت: حججی از شهدای جوان نظام بود که از سالها پیش در گروههای جهادی و مناطق محروم کشور امداد رسانی و خدمات بسیاری را ارائه داده بودند.

وی با بیان اینکه شهید حججی الگویی بزرگی برای همه جوانان است، اظهار کرد:این شهید با نیت خدمت به مسلمانان و دفاع از حریم اهل بیت و حضرت زینب(ص) مدافع حرم شد که در نهایت به آرزوی قلبیشان دست یافتند.

عضو فراکسیون ولایت مجلس با انتقاد از مطلب روزنامه قانون در مورد شهادت شهید حججی و جبهه مقاومت تصریح کرد:سپاه پاسداران بعد از اقدام زشت داعش و حمله به حرم مطهر امام راحل و مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان بی دفاع مان شد اعلام کردند که پاسخ این اقدام داعش را خواهند داد و در نهایت ضربه سنگینی را به داعش وارد کرد.

وی تاکید کرد: حمله موشکی سپاه کاری بسیار بزرگ و اثر گذار بود و اینکه گفته شود داعش در تلافی اقدام سپاه محسن حججی را به شهادت رسانده، بی معنی و مزحک است.

مرادی تصریح کرد:ماهیت شوم داعش و بی خدایی تروریست های منطقه برای جهانیان ثابت شده لذا جسارت روزنامه قانون خلاف واقع و تفسیر به رای است.

عضو فراکسیون ولایت مجلس یادآور شد: ملت ما در دفاع از حرم و راه اسلام شهدای بسیاری را مانند حججی تقدیم کرده همچنین قبل از حملات سپاه به داعش بسیاری از جوانان ما در راه حفظ امنیت به شهادت رسیده اند که سنگ دلی داعش را اثبات می کند.

مرادی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی  طوماری را در حمایت از آرمان های شهید حججی تنظیم کرده است،خاطرنشان کرد: امروز چهره شوم و پلید داعش وحامیان تروریست بر همه مسلمانان و آزادگان جهان  شناخته شده است لذا انتشار مطالب خلاف واقع صحیح نیست و باید قدردان تلاش های مدافعان حرم و سپاه پاسداران بود که امنیت را در کشور به ارمغان آورده اند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff