شهریه کلاس‌های فوق برنامه دانش آموزان اختیاری است
+ پ -
شهریه کلاس‌های فوق برنامه دانش آموزان اختیاری است

اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران: ‌کلاس‌های فوق‌برنامه، پایگاه تابستانی، پانسیون در ایام نوروز و شرکت در اردوهای تفریحی، زیارتی، علمی و خدمات جانبی، اختیاری است و ثبت نام و دریافت اجباری شهریه در خصوص موارد مذکور در مدارس ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،‌ دریافت هرگونه وجه اضافی ازجانب مدارس غیرانتفاعی، تخلف و گرانفروشی محسوب می شود.

بر اساس این اطلاعیه، مدارس غیرانتفاعی باید شهریه مصوب را دریافت کنند و دریافت وجه اضافی، تخلف و گرانفروشی محسوب می شود و قابل رسیدگی در تعزیرات حکومتی است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ‌همه مدارس موظفند میزان شهریه مصوب (تأیید شده آموزش و پرورش) را به صورت شفاف و خوانا در معرض دید مراجعه کنندگان قرار دهند.
بر همین اساس، کلاس‌های فوق برنامه، پایگاه تابستانی، پانسیون در ایام نوروز و شرکت در اردوهای تفریحی، زیارتی، علمی و خدمات جانبی، اختیاری و ثبت نام و دریافت اجباری شهریه در خصوص موارد مذکور ممنوع است و متقاضیان صرفا در صورت تمایل به ثبت نام، شهریه را پرداخت کنند.
شهریه موارد اختیاری در مقطع زمانی مربوط باید دریافت شود در غیراین صورت تخلف محسوب می شود.
تعزیرات حکومتی از طریق سامانه (۰۹۶۵۱) یا پیامک (۳۰۰۰۹۶۵۱) یا مراجعه حضوری، آماده دریافت و رسیدگی به شکایات و گزارش های مستند است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff