شهرک کشاورزی در بخش جغین رودان راه اندازی می شود
+ پ -
شهرک کشاورزی در بخش جغین رودان راه اندازی می شود

استاندار هرمزگان گفت: در این منطقه یک شهرک کشاورزی جهت رونق کشاورزی این بخش احداث و در برخی از حوزه ها برای رسیدن به استانداردهای لازم تلاش می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ جاسم جادری، استاندار استان هرمزگان در حاشیه سفر به بخش جغین شهرستان رودان در گفتگو با خبرنگاران از پیگیری برای تبدیل شدن این بخش به شهر خبر داد و گفت: بخش جغین پتانسیل لازم جهت ارتقاء به شهر را دارد و تمام تلاشمان برای تحقق این امر انجام می دهیم.

جادری اظهار کرد: برای بررسی و رصد مشکلات موجود در بخش جغین شهرستان رودان حضور یافته و تلاش خواهد شد در جهت رفع مشکلات گام محکمی برای منتج شدن به نتیجه مطلوب برداشته شود.

 

استاندار هرمزگان افزود : اهالی بخش جغین نیز مانند سایر نقاط از امکانات کافی در این منطقه باید برخوردار باشندو این موضوع جزء برنامه های مهم قرار می گیرد.

 

وی از تاسیس پارک اختصاصی بانوان در این بخش خبر داد و گفت: پتانسیل بانوان جغین در حوزه های مختلف بسیار بالا می باشد و پیگیری می کنیم که بوستان و پارک اختصاصی بانوان با عنوان تدبیر و امید در این بخش صورت گیرد.

 

جادری مهمترین اقدام دهیاری های این بخش را برای ارتقاء و بهبود وضعیت موجود را تاسیس تعاونی دهیاریها در سطح بخش و انجام فعالیتهای ویژه و درآمدزا عنوان کرد.

 

استاندار هرمزگان تصریح کرد: باید در جهت جلب رضایتمندی و اعتماد مردم با بالابردن توان اقتصادی آنها گام برداشت.

 

وی اضافه کرد: در بخش جغین در زمینه کشاورزی نیز پتانسیل خوبی وجود دارد و تلاش خواهد شد، در این منطقه یک شهرک کشاورزی جهت رونق کشاورزی این بخش احداث و در برخی از حوزه ها برای رسیدن به استانداردهای لازم تلاش می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: وجود اعتبارات لازم به معنای بی نیازی از کمک مردم نیست، امکانات دولت محدود است و امکانات ،توان و سرمایه مردمی نامحدود، و همگی میتوانند سرمایه گذاری و همکاری داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff