شهرک صنایع دستی و گردشگری در میناب راه اندازی می شود
+ پ -
شهرک صنایع دستی و گردشگری در میناب راه اندازی می شود
مسئول بازرسی اداره صنعت و تجارت هرمزگان:

شهرک صنایع دستی و گردشگری در میناب راه اندازی می شود

مسئول بازرسی اداره صنعت،معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: صنعت گردشگری میناب با اولویت ترویج صنعت بومی و محلی توسعه می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عبدالرضا پیروی منش مسئول بازرسی اداره صنعت،معدن و تجارت استان هرمزگان در حاشیه بازدید از دست ساخت های سفال گلی از تنها ترین سافلگر روستای حکمی میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: صنعت گردشگری شرق هرمزگان در شهرستان میناب نیازمند فراهم سازی زیر ساخت و تبلیغات گسترده با هدف ترویج فرهنگ بومی ومحلی توسعه و گسترش می یابد.

مسئول بازرسی صنعت،معدن و تجارت استان هرمزگان افزود: توسعه صنعت گردشگری در شهرستان میناب نیازمند گردآوری طرح توجیهی برای جذب سرمایه گذار با هدف اشتغال پویا و متناسب با ظرفیت و بکارگیری نیروی انسانی می یابد.

وی اظهار داشت: صنعت سفالگری بعنوان یکی از صنعت های بومی ومحلی در جامعه رو به فراموشی است و همه باید در جهت رونق و به روز بودن ساخت و تولید این فرهنگ بومی تلاش کنیم.

پیروی منش از گسترش حوزه صنعت سفالی و گردشگری شهرستان میناب با هدف راه اندازی شهرک صنعت تولید سفال گلی در شهرستان میناب خبرداد.

لازم به ذکر است قبل از این معاون وزیر صنعت و معدن کشور نیز از این مکان بازدید کرده است و طی روزهای آینده نیز به روستای حکمی سفر خواهند کرد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff