شهرستان بستک ظرفیت بالقوه ای در زمینه اقتصاد مقاومتي دارد

+ پ -
شهرستان بستک ظرفیت بالقوه ای در زمینه اقتصاد مقاومتی دارد

بخشدار مرکزی شهرستان بستک گفت: بخش مرکزی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از ظرفیت ها و بسترهای خوبی برای رشد و توسعه برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سید حبیب الله شیدایی، بخشدار مرکزی شهرستان بستک در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: هدف نشست ایجاد بسترهای لازم جهت تبیین ضرورتهای اقتصاد مقاومتی و تحقق سیاست های عملی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری است.

بخشدار بخش مرکزی اظهارکرد: مسئولین باید به صورت جدی در راستای عملیاتی نمودن منویات معظم له که سال جاری را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری نمودند گام بردارند.

شیدایی تاکید کرد: بخش مرکزی از ظرفیت ها و بسترهای خوبی برای رشد و توسعه برخوردار است که از جمله آن می توان به معدن سنگ آهن و نمک، آبگرم های فاریاب سنگویه و تدروئیه، زیارتگاه های کنچی و چاه بنارد در زمینه گردشگری، صنایع دستی و تولید محصولات کشاورزی، لبنی اشاره کرد که با ایجاد تعامل و همدلی بین صاحبان صنایع می بایست شرایط را برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی فراهم کرد.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی بخش مرکزی عنوان کرد: این ستاد به منظور فراهم کردن زمینه اجرای اهداف ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی در جهت رفع موانع و حمایت از تولید و سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت ها و شناسایی استعدادهای بخش مرکزی و استفاده از کسانی که در زمینه سرمایه گذاری تجربه دارند تشکیل گردید.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff