شهدا جان دادند تا خط اسلام ناب ادامه داشته باشد
+ پ -
شهدا جان دادند تا خط اسلام ناب ادامه داشته باشد

فرمانده قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع) نیروی دریایی سپاه ، اظهار کرد: همه شهدای ما در راه اسلام جان خود را تقدیم کردند، شهدایی که برای پیروزی انقلاب اسلامی جانشان را تقدیم کردند، شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدایی که در دفاع از فرزندان رسول خدا(ص) و کمک به مظلومین و محرومین جان دادند تا خط اسلام ناب محمدی ادامه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین،سردار عمویی فرمانده قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع) در مراسم استقبال از خانواده شهید مدافع حرم، شهید علیرضا قلی پور در فرودگاه شهرستان ابوموسی، با اشاره به بیانات فرماندهی معظم کل قوا در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم، گفت: همه شهدای ما مظلوم بودند و مظلومانه به شهادت رسیدند اما شهدای مدافع حریم اهل بیت علیهم السلام مظلومیت بیشتری دارند.

 

وی شهادت شهیدانی همچون قلی پور و روحی را عامل به نمایش گذاشتن تصویری از حریت و آزادگی، جوانمردی، ایثار و شکوه ایران اسلامی در اذهان ملل آزاده جهان دانست.

 

_DSC0844

سردار عمویی خطاب به خانواده شهید قلی پور گفت: فرزند شهید شما پیش از شهادت نیز بارها و بارها در برابر قویترین ارتش جهان، دشمن اصلی انقلاب یعنی استکبار جهانی آمریکای جنایتکار، در آب های نیلگون خلیج فارس پنجه در پنجه انداخته بود و در این راه رشادتهای فراوانی از خود نشان داده بود و این افتخار بسیار بزرگی برای شما عزیزان است.

 

فرمانده قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع) اظهار داشت: هر چند شهید قلی پور عمر بسیار کوتاهی داشت اما همین عمر کوتاه با برکت بود. وی معلم قرآن بود و ما حتی یک مورد خاطره بد از این شهید والا مقام به یاد نداریم و هر چه هست همه حُسن و خوبی است.

 

وی با اشاره به نامگذاری بسیاری از مقرهای رزمندگان در این شهرستان به نام شهیدان قلی پور و حبیب روحی، ابراز داشت: این اقدام باعث نزول خیر و برکت و افزایش روحیه رزمندگان می شود چرا که شهید در نزد خداوند گرامی و محترم است.

 

_DSC0883

DSC0813

DSC0818

DSC0822

DSC0837

DSC0854

DSC0859

DSC0879

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff