شهدای ایرباس آرمیده در قهر آب های خلیج فارس شیطان صفتان نقض حقوق بشر را رسوا کرده اند/ بسیج دیدبان صدیق برای نظام در همه عرصه ها
+ پ -
شهدای ایرباس آرمیده در قهر آب های خلیج فارس شیطان صفتان نقض حقوق بشر را رسوا کرده اند/ بسیج دیدبان صدیق برای نظام در همه عرصه ها

فرمانده منطقه یکم ارتش اظهار کرد: تقدسی که آن خون های پاک به آب خلیج فارس داد، ما را ملزم به حفظ و پاسداری از آن آب های تقدس یافته کرده است و به لطف خدا اجازه نخواهیم داد هیچ شیطان صفتی، در این آب های تقدس یافته بر ما غلبه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  رفتارنیوز، دریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه یکم ارتش جمهوری اسلامی ایران در ضیافت افطاری که با حضور خانواده معظم شهداء، فرمانده سپاه استان و شهرستان بندرعباس و جمعی از  بسیجیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت حوزه شهید رضا رایکا و حوزه شهید عیسی بهرامی در شهرک مروارید به دو موضوع مهم پرداختند.

 

وی افزود: بسیج دیدبان صدیق برای نظام در همه عرصه ها است و برگرفته از تعابیر اسلامی و مردمی کردن و یکی از میراث های گران بهاء امام است که در همه اقشار تبلور حضور یافته است.

 

فرمانده منطقه یکم ارتش بیان کرد: امروز پایداری و استمرار انقلاب، نیازمند دیدبانی همگانی می باشد و بسیج سهم ممتازی در این دیدبانی دارد، بسیج فقط یک نیروی نظامی نیست، فقط برای جنگ نیست، برای پر کردن همه خلاء های سیاسی، اقتصادی، فکری و علمی است، امروز می طلبد به خاطر همه جانبه بودن هجمه دشمن تقویت بسیج را در فکر و اندیشه همه مسئولان نظام باشد.

 

آزاد تصریح کرد: حرکت بسیج بر ریلی که دارد می رود چالشی برای استکبار است و به همین دلیل است که یکی از دشمنان واقعی اندیشه و ایدوئولوژی بسیج، نظام سرمایه داری کفر است و بسیج در حال حاضر بر روی ریلی است که حرکت آن فراگیر، شبکه ای و حافظ و پاسدار همه ی دست آوردهای انقلاب و  اسلام ناب محمدی است، ما معتقدیم که شاید همه بسیجیان، ارتشی نباشند، اما باورداریم که همه ارتشیان بسیجی هستند.

 

وی در بخش دوم صحبت های خود به مناسبت نزدیک شدن به ۱۲ تیرماه سالروز حمله به هواپیما بدون دفاع توسط مدعیان دروغین حقوق بشر پرداخت و مطرح کرد: ۱۲ تیر ماه، اوج حرکت نقص حقوق بشر توسط مدعیان دروغین حقوق بشر است، این حرکت شیطان صفت بودن سیاست های استکباری را به اثبات رسانده است.

 

فرمانده منطقه یکم ارتش در مورد حضور یگان های دریایی ارتش جهت جمع آوری اجساد یاد آور شد: ناو هنگام و ۲ فروند یدک کش نیروی دریایی ارتش جزء یگان هایی بودند که در صحنه حاضر شدند و با صحنه درد آور پیکرهای کودکان معصوم و مردم بی گناه روی آب های نیلگون خلیج فارس مواجه شدند.

 

دریادار آزاد خاطرنشان کرد: تقدسی که آن خون های پاک به آب خلیج فارس داد، ما را ملزم به حفظ و پاسداری از آن آب های تقدس یافته کرده است و به لطف خدا اجازه نخواهیم داد هیچ شیطان صفتی، در این آب های تقدس یافته بر ما غلبه داشته باشند، شهدای ایرباس آرمیده در قهر آب های خلیج فارس شیطان صفتان نقض حقوق بشر را رسوا کرده اند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff