شهداء در عمل به وظیفه الهی فرا جناحی عمل کردند
+ پ -
شهداء در عمل به وظیفه الهی فرا جناحی عمل کردند

فرماندار شهرستان سیریک گفت: یقینا همه عزت ،استقلال، آزادی و همه دستاوردها و خدمات انجام شده در طول عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهداء ، جانبازان ، آزادگان و رزمندکان و خانواده های شهداء بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی در آئین سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهدای شهرستان سیریک که بمناسبت هفته دولت همراه با جمع کثیری از مسئولین صورت گرفت افزود: امروز باید همه ما مسئولین و خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی باید قدر ارزش ها و آرمان ها نظام را بدانیم که برای به دست آوردن آنها بهای خون های فراوانی داده شده است.

 

فرماندار شهرستان سیریک ابراز داشت : ما مدیون خون شهداء هستیم و باید در انتقال ترویج فرهنگ، رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا به نسل جوان با فرهنگ سازی در جامعه و عمل به آنها تلاش و کوشش مضاعف داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه شهدا در عمل به وظیفه الهی و خدایی خود فرا جناحی عمل، امروز به عنوان سندی زنده و وفادار، باوری محکم و ایمانی راسخ و عمیق ، با اراده خود در برابر قدرت های بزرگ ایستاده و مسیر عبور را با جهاد، مقاومت و ثبات قدم برای افتخار و اقتدار ایران اثبات کردند اظهار داشت: آنچه امروز دشمنان اسلام و نظام مقدس بیش از هر چیز دیگری از آن هراسان و بیم دارند بدون هیچ شک و تردیدی شجاعت و دلیری و ایمان مردم می باشد که همه ترس آنها از همراهی ملت با نظام است.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح نمود: شهدا پرچمدار و مسیرگشایان راه تعالی و سعادت می باشند و ما نیز به تاسی از همین رویکرد مسیر شهدا را ادامه خواهیم داد تا با اراده الهی، حکومت جهانی تشکیل شود و پرچم اسلام به دست صاحب اصلی آن سپرده شود.

 

 

وی با بیان فرموده رهبر فرزانه انقلاب که می فرمایند: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست و این مهم برای حفظ آرمان های اسلام و انقلاب ضروری است اذعان داشت: رهبر انقلاب اسلامی به عنوان ولی فقیه سکاندار جامعه اسلامی را در عرصه‌های مختلف به درستی هدایت کرده‌ که اگر این هدایت‌ها و راهنمایی های حکیمانه و بصیرانه نبود نمی‌توانستیم به این جایگاه و عزت و سربلندی دست پیدا کنیم.

 

 

در این آئین فرماندار سیریک به همراه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان سیریک ضمن دیدار و سرکشی از ۱۱ خانواده معظم شهداء با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آنها تجلیل و از نزدیک به درخواست ها و مسائل آنان رسیدگی کردند.

 

 

انتهای پیام/س

 

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff