شهداء از خود گذشتند تا آینده اسلام حفظ و پایدار باشد
+ پ -
شهداء از خود گذشتند تا آینده اسلام حفظ و پایدار باشد

فرماندار شهرستان سیریک گفت: جنگ تحمیلی هشت ساله دفاع مقدس بعد از جنگ جهانی دوم بزرگترین جنگی بود که ایران اسلامی با تکیه با سلاح ایمان و توکل از فرزندان خود گذشتند تا گذشته و آینده اسلام حفط و پایدار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در آئین سرکشی و تجلیل از خانواده  معظم شهدای شهرستان سیریک اظهار کرد: شهداء و خانواده های آنان حقی بزرگی بر گردن همه ما مسئولان و مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند و واجب و ضروری است تا همه دین خود را به شهداء و خانوادهای آنان  ادا  کنیم.

وی افزود: شهداء در معامله با خدا  قید دنیا را زدند و  با ایثارگری و گذشت همه لذایذ دنیا را بخشیدند تا سرای آخرت و بهشت برین را برای خود جاودان ساختند و  مسیر آسایش و رفاه  را در دنیا برای ما همواره کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: هفته دفاع مقدس نمونه عینی همه رشادت ها و فداکاری های شهداء ، رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و آزادگان عزیز و بزرگوار است و تکریم و تجلیل از  خانواده شهداء وظیفه همه ماست.

ایزدی پور اذعان کرد: امروز اگر در کشور در میان همه این نا امنی های جهانی و منطقه ای  در این مملکت رفاه ، آسایش و امنیت برقرار است یقینا به خاطر رشادت ها و دلاور مردی ها هشت ساله دفاع مقدس شهداء و رزمندگان اسلام است.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: هیچ شان و منزلتی جز تکریم و خدمت به خانوادهای شهداء در نظام ارجعیت آنی ندارد و پاسداشت این ارزش ها و آرمان ها همه انجام وظیفه و هم خدمت به نظام و انقلاب و هم ایستادگی در برابر  هجمه های فرهنگی دشمنان و معاندان نظام و انقلاب است.

شهرستان سیریک دارای ۱۵ شهید است که ۱۱ شهید آن متعلق به دفاع مقدس است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff