شهادت سردار سلیمانی درس بزرگی برای شیفتگان مذاکره با آمریکا است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت السلام والمسلمین بهزاد پودات، از راویان دفاع مقدس، در مراسم بزرگداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی، اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی از مردان دلیر خدا بود که نگذاشت ایران لگد مال داعشی ها شود.

وی‌ افزود: سردار سلیمانی فرمانده کل شهیدان بود و تمام کشور های منطقه این بزرگوار را می شناختند.

این راوی دفاع مقدس با بیام اینکه عراق باید برادری خود را ثابت کند،گفت: این کشور تبدیل به خانه دوم امریکایی هایی شده که بیش از ۱۶۰۰۰ نیرو فقط در سفارتشان دارند.

پودات تصریح کرد:آمریکا به ناموس و نفت عراق تجاوز کرده و این سرزمین هر روز شاهد اغتشاشات و‌نا آرامی هایی است که باید سران این کشور به مقابله با حاکمان سلطه برخیزند.

این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه خون و مکتب حاج قاسم جریان ساز خواهد شد، اظهار کرد: این سردار اسلام می فهمید که اگر دوباره شیعه کشی در عراق آغاز شود در آینده ای نه چندان دور نوبت به ایران نیز می رسد.

وی یادآور شد: شهادت سردار سلیمانی درس بزرگی برای مسئولانی است که هنوز چشم به مذاکره و غربی ها دوخته اند.

پودات ادامه داد: در شأن حاج قاسم نبود که در بستر بیماری و‌دور از میدان جنگ حق علیه باطل چشم از دنیا ببندد و این سردار بزرگ‌مزد خود را دریافت کرد.

این راوی دفاع مقدس در پایان خاطر نشان کرد: این خون ریخته شده بی پاسخ نمی ماند و همرزمان سردار انتقام سختی از آمریکا خواهند گرفت.

انتهای پیام/