شناخت نقشه دشمن از وظایف اصلی بسیجی است
+ پ -
شناخت نقشه دشمن از وظایف اصلی بسیجی است

امام جمعه رودان گفت : بسیج و بسیجی باید نقشه دشمن را به طور کامل بشناسد و این یکی از وظایف اصلی آنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهرستان رودان در دیدار جمعی از فرماندهان پایگاهای بسیج ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی و تبریک به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج شجره طیبه ای است که امام خمینی (ره) این نهاد مقدس را به اصحاب پیغمبر وسیدالشهداء تشبیح کرد.

وی درادامه افزود: بسیج برخواسته از متن ملت است و نیروی داخلی فهیمی است که هر جا نیاز کشور است بسیج حاضر می شود و از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کند.

امام جمعه رودان تصریح کرد: آنچه امروز برای بسیج اهمیت دارد و یکی از وظایف اصلی آنها به شمار می رود شناخت نقشه دشمن است که یک روز با جنگ می آید ،یک روز با تحریم های شدید اقتصادی می آید و یک روز هم با تاسیس دفتردر پایتخت می آید که خیلی ها این نقشه ها را نمی دانند و نمیشناند و می خواهند نظر سیاسیون ما را تغییر دهند .

تاج زاد با اشاره به بد عهدی های طرف مقابل در برجام یادآورشد:برجام به فرموده مقام معظم رهبری درسی بود به نسل لمروز ما که به دشمن و استکبار جهانی نمیشه اعتماد کرد و هنوز هم برخی از مسئولین به آمریکا و هم پیمانانش امیدوار هستند.

وی با اشاره به هفته برنامه های ویژه در هفته بسیج عنوان کرد: در هفته بسیج الحمدالله برنامه های خوب و متنوعی در حال برگزاری است اما شما فرماندهان محترم پایگاها در این هفته بسیج و فرهنگ بسیجی را به مردم معرفی کنید .

تاج زاددر پایان خاطر نشان کرد: بسیجیان باید بصیرت افزایی کنند و مل یک قطب نما مسیر درست را به همه نشان دهند و دوست و دشمن را به همه معرفی کنند ،یک بسیجی وظیفه دارد مطالبه گر باشد و دغدغه های رهبری را دنبال کند و آنها را کاهش دهد.

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff