تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 389181
تاریخ انتشار:یکشنبه 05 فوریه 2017 - 8:33| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

شما طرفی از این غلط کاری ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم بندید

امام خمینی(ره):وصیت این جانب به آن دسته از روحانیون و روحانی نماها که با انگیزه های مختلف با جمهوری اسلامی و نهادهای آن مخالفت می کنند و وقت خود را وقف براندازی آن می نمایندآن است که شما طرفی از این غلط کاری ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم بندید.

شما طرفی از این غلط کاری ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم بندید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛روحانیان را می توان در نگاهی گذرا دست کم به چهار دسته تقسیم کرد: سنت گرا ، روشن فکر، متحجر و انقلابی

روحانیان سنتی ضرر و نفعی برا ی انقلاب و حکومت اسلامی ندارند؛ البته می توان این نکته را خیر به شمار آورد.

روحانیان متحجر یا روشنفکر که از فرهنگ غرب تاثیر پذیرفته اند، افراط و تفریط هایی دارند که برای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی زیان آور است.

روحانیان انقلابی که می کوشند با فهم درس های سنتی حوزه، آنها را روزآمد کرده و شبه های گوناگون را پاسخ دهند.

گسترش فناوری رسانه سبب شده که در هر روز شبهه های اعتقادی ، فکری و فرهنگی فراوانی در سطحی گسترده پراکنده شود.

به یقین یکی از کارویژه های روحانیت متفکر و انقلابی ، پاسخ دادن به پرسش های اعتقادی، مذهبی ، حکومتی، فکری، فرهنگی و … نسل جوان و نو جوان است.

امام خمینی(ره)

وصیت این جانب به آن دسته از روحانیون و روحانی نماها که با انگیزه های مختلف با جمهوری اسلامی و نهادهای آن مخالفت می کنند و وقت خود را وقف براندازی آن می نمایند، و به مخالفان توطئه گر و بازیگران سیاسی کمک می کنند به گونه ای که نقل می شود پول های گزافی از سرمایه داران بی خبر از خدا برای براندازی نظام دریافت می دارند آن است که شما طرفی از این غلط کاری ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم بندید.

بهتر آن است که اگر برای دنیا به این عمل دست زده اید بدانید خداوند نخواهد گذاشت که شما به مقصد شوم خود برسید و تا در توبه باز است از پیشگاه خداوند عذر بخواهید.

با ملت مستمند و مظلوم هم صدا شوید و از جمهوری اسلامی که با فداکاری های ملت به دست آمده، حمایت کنیدکه خیر دنیا و آخرت در آن است؛گرچه که گمان ندارم موفق به توبه شوید.

و اما به آن دسته که از روی بعضی از اشتباهات و خطاها چه عمدی و چه غیر عمدی که از اشخاص مختلف یا گروه ها صادر شده و مخالف با احکام اسلام بوده است با اصل جمهوری اسلامی و حکومت آن مخالفت شدید می کنند و برا ی خدا در براندازی نظام فعالیت می نمایند ، و با تصور خودشان این جمهوری اسلامی هم همانند رژیم سلطنتی یا مثل آن است توصیه می نمایم با نیت صادق در خلوات خود خود تفکر کنند و از روی انصاف این حکومت را با رژیم سابق مقایسه نمایند.

توجه می دهم همه را به این نکته که در انقلاب های دنیا هرج و مرج ها و غلط روی ها و فرصت طلبی ها غیر قابل اجتناب است.

مردم باید به مشکلات و گرفتاری های جمهوری اسلامی که از آن موارد می توان به توطئه ها ، تبلیغات دروغین، حمله مسلحانه در خارج و داخل مرزها ، نفوذ غیر قابل اجتناب گروه هایی از مفسدان و مخالفان اسلام در تمام ارگان های دولتی به قصد ناراضی کردن ملت از اسلام و حکومت اسلامی ، تازه کار بودن اکثر یا بسیاری از متصدیان امور و پخش شایعات دروغین از کسانی که از استفاده های کلان غیر مشروع بازمانده یا استفاده آنان کم شده است ، اشاره کرد توجه نمایند تا بدانند که کار جمهوری اسلامی چقدر مشکل و سخت است .

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=389181
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

14,018 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی