شما آتش باختیارید فرصت است یاتهدید؟
+ پ -
شما آتش باختیارید فرصت است یاتهدید؟

آتش به اختیار یعنی از همه خسته تر ولی استوار تر و شجاعانه در مقابل انحرافات قیام نمایند تا استقلال و آزادی کشور مصون باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ،این روزها کلید واژه  شما آتش به اختیارید مقام معظم رهبری در شبکه های اجتماعی وفضاهای مجازی بسیار مورد نقد وابرام است و موضوع بحث وگفتگوی فراوان از ناحیه دوستان ودشمنان است.

متاسفانه بعضا از ناحیه دشمنان معاند یا دوستان کم اطلاع مورد سوء استفاده ویا سوء برداشت قرار می گیرد بر همین اساس برآن شدم چند نکته را متذکر شوم به امیدآنکه توانسته باشم قدمی در تلطیف فضای مجازی وشبکه های اجتماعی هرچند کوچک برداشته باشم.

-این کلید واژه بخشی از سخنان بیش از سه ساعته ای است که رهبر معظم انقلاب با دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور داشته اند دانشجویان فرهیخته ای که بقول حضرت آقا با دانشجویان پنج سال پیش بسیار متفاوتند واز نظر سیاسی نخبگی به رشد بسیار ارزشمندی رسیده اند.

-گوینده این سخن امام حکیم وفرزانه ای است که توانسته است در مدت ۲۸سال رهبری خودش صحنه های بسیار حساس وخطرناک را بنحو احسن مدیریت وکشتی انقلاب اسلامی را حکیمانه سکانداری کند تا آرامش پایدار برای ملت به ارمغان آوردآنگونه که مورد تحسین وستایش دوست ودشمن قرار گرفته اند.

-برهمه روشن است که انسان حکیم هرگز کار عبث نکرده وسخن بیهوده ونسنجیده نمی زند بلکه همانگونه درصحنه های مختلف انقلاب ازایشان بارها شنیده ودیده ایم سخنان وفرامینش راهبردی وفصل الخطاب بوده و اعمال نسنجیده آنان را نکوهش کرده است  که این بار نیز قطعا اینطور خواهد بود.

– این سخنان مولایمان در جمعی از دانشجویانی است که سالها حضرت آقا به آنها لقب افسران جنگ نرم داده، انسانهای نخبه وهوشمندی که سالها تحت تربیت تعالیم مدبرانه حضرتش قرار داشته اند و رشد قابل توجهی پیدا کرده اند و به بلوغ فکری وسیاسی لازم رسیده اند.

پس مخاطبین حضرت آقا جمعی از افراد احساسی وبی تدبیر نیستند که بشود از کلید واژه مولایمان ترویج هرج ومرج فرهنگی نموده و فرمانده کل حکم ماموریتی برای افسران جوان جنگ نرم صادر کرده است.

وبه عبارتی تکرار هشدارهای بصیرتی حضرت آقا است از قبل از فتنه ۸۸ تا کنون که بابصیرت باشید واعمالتان براساس چهار اصل :

– تشخیص وظیفه

-عمل بوظیفه

-درست عمل کردن بوظیفه

-به موقع عمل کردن بوظیفه

نه اینکه خدای ناکرده دست به اعمال خود سرانه بزنید وبرای کشور ونظام اسلام هزینه بتراشید .

اربابان اصلاحات نگران شده اند که «آتش به اختیار» حضرت آقا به جماعت دانشجو، نکند بزمشان را به عزا تبدیل کند.

انتخابات، تفاوت «آتش به اختیار » جبهه انقلاب با «آتش به اختیار» جبهه متمایل به غرب را به وضوح نشان داد.

«آتش به اختیار» جبهه متمایل به غرب در سال ۸۸ می شود توهین به ۴۰ میلیون رأی ملت، به آتش کشیدن تهران و «آتش به اختیار» جبهه انقلاب علیرغم اسناد تخلفات گستره دولت در انتخابات سال ۹۶ تمکین به رأی مردم و آرامش کشور برای کار دولت مستقر می شود.

«آتش به اختیار» جماعت متمایل به غرب با پرویی تمام جای جلاد و شهید را عوض کردن می شود و «آتش به اختیار» انقلابیون در مجلس تا پای جان در برابر داعشی ها ایستادن است.

جماعت اصلاح طلب نگران «آتش به اختیار» آقا به دانشجویان نباشند، نگران داعشی های وطنی لانه کرده در جریان سیاسی خود باشند که هر لحظه امکان دارد جنایتی دیگر مثل جنایات فتنه ۸۸ ایجاد کنند.

«آتش به اختیار»  بودن جبهه انقلاب آرامش بخش و امید آفرین و «آتش به اختیار» بودن جبهه متمایل به غرب فتنه آفرین و آشوب زاست و فرق زیادی بین این و آن است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff