شعبه 15 ثابت انتخابات، رای خبرنگاران مینابی را اخذ کرد
+ پ -
شعبه ۱۵ ثابت انتخابات، رای خبرنگاران مینابی را اخذ کرد

لحظاتی پیش خبرنگاران مینابی با حضور دسته جمعی در شعبه ثابت شماره ۱۵ شهری درحسینیه لب رودخانه میناب رای خود را برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به صندوق انداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علی ذاکری مسئول بسیج رسانه میناب در گفت و گو با میناب جنوب ،هدف از این اقدام را لبیک به فرمان رهبری و اعلام پشتیبانی از آرمان های نظام و انقلاب عنوان کرد.

 

ذاکری با بیان این که هر برگ رای تیری بر قلب و چشم دشمنان است، افزود:حضور حداکثری مردم میناب از ساعات نخست انتخابات چشمگیر و قابل تحسین است.

 

وی همچنین به بازدید میدانی اصحاب رسانه از تعدادی از شعب اخذ رای در میناب اشاره کرد و اظهار داشت:حضور اقشار مختلف مردم، بازاریان و اصناف، فرهنگیان، دانشجویان، ورزشکاران و هنرمندان میناب در شعب اخذ رای ستودنی است.

IMG_9230

در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان ۴۵۸ شعبه کار جمع آوری آراء مردم در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را انجام می دهند.

گفتنی است از این تعداد ۲۰۶شعبه ثابت و ۲۵۲شعبه سیار است. حوزه انتخابیه شرق هرمزگان۱۸ هزار رای اولی و ۳۳۸ هزار نفر واجد شرایط رای دادن دارد.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff